Ciążowe stylizacje Meghan Markle Maghan Markle w białej sukni Maghan Markle w białej sukni Meghan Markle w niebieskiej sukience Meghan Markle w sukience w paski
Ciążowe stylizacje Meghan Markle
East News
1/5
Ciążowe stylizacje Meghan Markle
East News

 

Kolejny dzień oficjalnej podróży Meghan Markle i księcia Harry'ego już za nami. Od kiedy Pałac Kensington oficjalnie ogłosił, że księżna Sussex spodziewa się pierwszego dziecka, wszyscy patrzą tylko na brzuszek przyszłej mamy i stylizacje, w których się pokazuje. Teraz, kiedy książęca para bierze udział w oficjalnej podróży po Australii i Nowej Zelandii w mediach codziennie pojawiają się nowe zdjęcia ciężarnej Meghan, która zachwyca swoim stylem ubierania.

Zobaczcie, kolejne trzy stylizacje w których zaprezentowała się Meghan Markle! Żona księcia Harry'ego zadała szyku podczas spotkania na wyspie Tonga- wiemy, kto zaprojektował jej wieczorową suknię! 

 

Zobacz także: W takich luksusach mieszkali księżna Meghan i książę Harry na Fidżi

2/5
Maghan Markle w białej sukni
East News

 

Meghan Markle wyglądała pięknie w długiej, wieczorowej sukni marki Theia. Białą kreację, która podkreśliła zgrabną figurę i rosnący brzuszek, zestawiła z czarnymi szpilkami i małą torebką. 

 

Zobacz także: Po ogłoszeniu informacji o ciąży na Meghan i Harry'ego spadła falahejtu!

3/5
Maghan Markle w białej sukni
East News

 

Meghan Markle promieniała w jasnej kreacji! Podoba się Wam elegancki look żony księcia Harry'ego?

 

Zobacz także: Księżna Meghan była w niebezpieczeństwie! Musiała interweniować ochrona…

4/5
Meghan Markle w niebieskiej sukience
East News

 

Meghan Markle i książę Harry wzięli również udział w spotkaniu w jednej ze szkół, gdzie przyszła mama zaprezentowała się w nieco luźniejszym wydaniu. Meghan wybrała błękitną, zapinaną sukienkę z paskiem w talii. 

 

Zobacz także: Księżna Meghan zaskakuje coraz nowszymi fryzurami!

5/5
Meghan Markle w sukience w paski
East News

 

Podczas wizyty na wyspie Tonga Meghan pokazała się również w sukience w paski, która krojem bardzo przypominała jej wcześniejszą błękitną kreację. 

W której stylizacji Meghan wyglądała najlepiej? 

Więcej na temat Meghan Markle