East News
Królowa nie zapomina!
1/4
East News

 

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego, który odbył się w maju, był jednym z najważniejszych wydarzeń w 2018 roku. Do Londynu przybyły tłumy gości, aby razem z młodą parą cieszyć się ich szczęściem. Najwięcej emocji wzbudziła oczywiście kreacja ślubna Meghan Markle. Była to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic. Do końca nie było wiadomo, kto zaprojektował suknię ślubną przyszłej księżnej. Ostatecznie wzbudziła ona skrajne emocje. Okazuje się, że wśród sceptycznie nastawionych do niej osób była... królowa Elżbieta! Dlaczego babcia księcia Harry'ego ją skrytykowała? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Księżna Meghan nie chciała takiej ślubnej tiary! Do założenia jej zmusiła ją... królowa!

2/4
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
ONS

 

Suknia ślubna Meghan Markle: kto ją zaprojektował?

 

Jak już wspomnieliśmy, suknia ślubna Meghan Markle była jednym z najgorętszych tematów. Niemal każdy zastanawiał się, jak będzie wyglądała i przede wszystkim kto podejmie się jej zaprojektowania. Ostatecznie Meghan Markle zaufała domowi mody Givenchy. Jej suknię zaprojektowała Clare Waight Keller, dyrektor kreatywna tej paryskiej marki. Kreacja ślubna Meghan Markle wzbudziła spore zamieszanie. Choć żona księcia Harry'ego prezentowała się w niej zjawiskowo, niektórzy uważali, że jest ona zbyt skromna. Faktycznie, sukienka była pozbawiona drogocennych kamieni czy też innych ozdób. Jednak królowej Elżbiecie to nie to sprawiło największy kłopot. Monarchini skrytykowała tę kreację z innego powodu... Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Księżna Meghan: "Nigdy nie założę sukienki od Victorii Beckham"

3/4
East News

 

Królowa Elżbieta skrytykowała suknię ślubną Meghan Markle?

 

Podobno królowej Elżbiecie nie spodobał się... kolor sukni ślubnej Meghan Markle!

 

- Królowa była zdziwiona, że Meghan, która jest rozwódką, założyła tak białą sukienkę na swój ślub - czytamy w "Daily Mail".

 

Ciekawe, jakby zareagowała, gdyby Meghan Markle założyła suknię w innym kolorze...

 

Zobacz także: Oryginalne suknie ślubne - nie tylko dla gwiazd

4/4
Druga suknia Meghan Markle
East News

 

Druga suknia ślubna Meghan Markle również była w białym kolorze. Czy królowa Elżbieta skrytykowała także ten wybór?