Księżna Meghan Meghan Markle królową wpadek?
Księżna Meghan
East News/ Tim Rooke/REX/Shutterstock
Też na to zwróciliście uwagę?
1/4
Księżna Meghan
East News/ Tim Rooke/REX/Shutterstock

 

Meghan Markle uchodzi za jedną z najlepiej ubranych znanych osób. Jej stylizacje są zawsze przemyślane i dopracowane. Pracuje nad tym sztab ludzi. Uwagę zwraca także nienaganna fryzura. Meghan Markle może się pochwalić pięknymi, gęstymi, lśniącymi włosami, które zazwyczaj nosi gładko upięte.

W internecie krążą jednak stare zdjęcia księżnej Sussex, na których widać, że jej obecna fryzura nie jest naturalna! Jak kiedyś wyglądała Meghan Markle? Sprawdź naszą galerię i dowiedz się więcej!

 

POLECAMY: Kosmetyczka Meghan Markle zdradza sekret jej idealnej cery!

2/4
Meghan Markle królową wpadek?

 

Meghan Markle urasta do rangi ikony stylu. Wiele kobiet śledzi jej modowe poczynania i stara się ją naśladować. Styl Meghan Markle to połączenie elegancji, klasy i kobiecości. Całość dopełnia delikatny makijaż oraz perfekcyjnie upięte włosy, które są największym atutem księżnej Sussex. W przeszłości Meghan Markle wyglądała jednak zupełnie inaczej. Czyżby żona księcia Harry'ego wstydziła się swojej naturalnej odsłony? 

3/4
East News

 

Na starych zdjęciach widać, że włosy Meghan Markle nie są tak gładkie i lśniące jak obecnie. Kiedyś mała gwiazda nosiła tzw. afro. Czyżby teraz Meghan Markle na trwałe wyprostowała niesforne włosy? Dlaczego to zrobiła?

4/4
East News

 

W jakim wydaniu Meghan Markle podoba wam się bardziej? Tym naturalnym, czy "książęcym"? Chcielibyście ją zobaczyć w afro? 

 

Zobacz także: Co na wakacje zabiera ze sobą zawsze Meghan Markle?

Więcej na temat Meghan Markle