Meghan Markle od miesięcy ma fatalne stosunki ze swoim ojcem, Thomasem Markle. Nie jest żadną tajemnicą, że gdy tylko Meghan została żoną księcia Harry'ego, jej własny ojciec zaczął sprzedawać zdjęcia i prywatne informacje tabloidom. Jakby tego wszystkiego było mało, zaczął oskarżać swoją córkę o podły charakter i wiele razy żalił się, że nie ma z nią żadnych kontaktów. I wszystko wskazuje na to, że tak pozostanie, mimo narodzin syna Meghan.

Reklama

Ojciec Meghan Markle nie pozna wnuka?

Meghan Markle urodziła swoje pierwsze dziecko rano, 6 maja. Gdy tylko Pałac Buckingham poinformował, że na świecie pojawił się syn książęcej pary, nikt nie mówił o niczym innym! Szybko okazało się, że matka Meghan, Doria Ragland, była przy córce w tym wyjątkowym momencie w Frogmore Cottage, tak jak i jej mąż, książę Harry. Co jednak ciekawe, ojciec Meghan, Thomas, nie miał pojęcia o narodzinach wnuka i dowiedział się o nich... z mediów!

Mogłoby się wydawać oczywiste, że to właśnie rodzina i bliscy Meghan i Harry'ego jako pierwsi dowiedzieli się, że syn książęcej pary jest już na świecie. Królowa Elżbieta II została wymieniona na początku listy osób, które zostały poinformowane o narodzinach dziecka Meghan i księcia Harry'ego tak szybko, jak to było możliwe. Potem na liście znaleźli się m.in. książę Karol i księżna Camilla czy księżna Kate i książę William. Nigdzie jednak nie padło nazwisko ojca Meghan!

Zobacz także

Co więcej, Thomas Markle nie tylko nie dowiedział się osobiście, że został dziadkiem, ale także nigdy nie pozna swojego wnuka. Po tym, jak się zachowywał, co mówił w mediach i jak traktował swoją córkę, nie ma najmniejszych szans na pojednanie i spotkanie z Meghan oraz jej synem.

Thomas Markle zareagował na narodziny wnuka

Tymczasem Thomas Markle złożył życzenia swojej córce. Wyznał w rozmowie z "The Sun", że jest dumny z faktu, że jego wnuk urodził się w rodzinie królewskiej. Podkreślił również, że z pewnością chłopiec będzie służyć Koronie z godnością, honorem i łaską. Dodał także, że cieszy się, że jego córka i wnuka są zdrowi oraz dobrze się czują. Te życzliwe słowa prawdopodobnie jednak nie wystarczą, żeby zmienić podejście Meghan...

Meghan Markle nie utrzymuje żadnych relacji ze swoim ojcem

East News

Thomas Markle nie pozna swojego wnuka

The Sun
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama