Księżna Kate i Meghan Markle
EastNews

Meghan Markle spotkało ogromne wyróżnienie. Nie udało się to nawet Kate!

Księżna Kate i Meghan Markle
EastNews

Księżna Meghan została wybrana najlepiej ubraną kobietą 2018 roku przez magazyn People! Od kiedy Meghan Markle została żoną księcia Harr'ego wszyscy patrzą tylko na nią. Media śledzą każdy jej krok na oficjalnych imprezach i wszyscy zwracają uwagę na jej styl ubierania. I chociaż Meghan Markle co chwilę łamie protokół, to wszyscy są zachwyceni jej wyglądem. Żona Harry'ego uwielbia klasyczne, proste stylizacje i nie boi się łamać zasad ubioru jaki panuje na królewskim dworze. Teraz jej wyczucie stylu zostało doenione przez magazyn People. 

Meghan nową ikoną stylu?

Według magazynu to właśnie księżna Sussex jest najlepiej ubraną kobietą roku 2018. Najlepiej ubrana kobieta świata wygrała z takimi sławami jak Amal Clooney, Kim Kardashian czy Cate Blanchett. Co ciekawe, księżna Kate nigdy nie otrzymała takiego wyróżnienia! 

Niezależnie od tego, czy ma na sobie klasyczną koszulę z guzikami i podarte dżinsy, jak każda zwykła dziewczyna, czy suknię ślubną couture i tiarę, w przeciwieństwie do większości z nas, zawsze wygląda jakby się nie starała- oceniła redaktor Andrea Lavinthal. Nigdy nie mieliśmy członków rodziny królewskiej ani nikogo spoza Hollywood na naszej liście. Ale kiedy mówimy o stylu w 2018 roku, nie możemy prowadzić tej rozmowy bez wspominania o Meghan Markle

Zgadzacie się z takim wyborem? Waszym zdaniem Meghan Markle zasługuje na miano najlepiej ubranej kobiety 2018 roku?

Zobacz także: Nowa stylizacja i... Oczywiście, że Meghan Markle znów złamała protokół! ZDJĘCIA

Meghan Markle najlepiej ubraną kobietą 2018 roku według magazynu People. 

Meghan Markle
East News

Żona księcia Harry'ego to nowa ikona stylu?

Meghan Markle

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14