Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii Meghan Markle w zółtej sukience Meghan Markle grilluje hamburgery Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii Meghan Markle w za dużych butach
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News
1/6
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

Zawsze szczupła! Zawsze z idealnie płaskim brzuszkiem! Czy to w ogóle jest możliwe? Takie pytanie zadają sobie wszyscy fani księżnej Meghan Markle. Markle zawsze miała idealną figurę, choć wydaje się nam że kiedy jeszcze grała w serialu "Suits", jej kształty były bardziej apetyczne i seksowne.

 

Przed ślubem z Harrym widocznie schudła - i wszyscy zaczęli się zastanawiać - jak ona to zrobiła?! Czy to był stres? Okazuje się, że nie! My poznaliśmy jej sekret, a dokładniej 5 sekretów idealnej sylwetki. Zobacz je w naszej galerii.

 

Zobacz też: Meghan zakłada tylko jasne sukienki! Dlaczego? Powód jest zaskakujący

2/6
Meghan Markle w zółtej sukience
East News

1. Sport - joga i jogging. Meghan Markle robi to niemal codziennie. Mama Meghan Markle jest instruktorką jogi - już wiemy skąd miłość do tego sportu!

 

Meghan ćwiczy jeszcze na zajęciach pilates:

To najlepsza rzecz jaką możesz zrobić dla swojego ciała. Rezultaty są niesamowite! - mówiła w jednym z wywiadów.

3/6
Meghan Markle grilluje hamburgery
YouTube

2. Dieta! Taka figura to nie przypadek. Jeśli myślicie, że Meghan je codziennie hamburgery i nie tyje, bo ma dobrą przemianę materii, to jesteście w błędzie. Meghan stara się jeść dużo warzyw, dużo chudego mięsa - najlepiej gotowanego na parze. Słodycze? Tak, ale tylko raz na jakiś czas.

 

Jedynym posiłkiem "niezdrowym" w diecie Meghan są makarony - księżna przepada za włoską kuchnią.

4/6
Garderoba Meghan na wizycie w Irlandii
East News

3. Czy Meghan pije kawę? Oczywiście że nie. Zamiast małej czarnej z rana pije sok z zielonych warzyw i owoców. Zdrowo, pobudzająco i pysznie!

5/6
Meghan Markle w za dużych butach
East News

4. Wino! Kluczem do idealnej sylwetki Meghan jest wino, ale spokojnie, w niedużych ilościach. Meghan kocha pić czerwone wino, wie jednak że musi to robić z umiarem:

Rób rzeczy, które uwielbiasz, ale w granicach rozsądku. Ważne jest, żeby znać swoje ciało i wiedzieć co jest dla niego dobre - mówiła Meghan w jednym z wywiadów.

6/6
Księżna Meghan i książę Harry
East News

5. Ostatni - dość prosty patent - to... zakładanie szpilek! Tak, tak! Jeśli nie lubisz sportu, a cheat meale jesz prawie codziennie, w kilka sekund możesz odchudzić swoją sylwetkę ;). 

 

Zakładasz szpilki i od razu jesteś wyższa, a optycznie wyglądasz na o wiele szczuplejszą. Spójrzcie tylko na Meghan - to działa!

Więcej na temat diety gwiazd Meghan Markle