Meghan Markle w bordowej sukience gotuje
1/6
Ulubiony dodatek Meghan Markle
Instagram

 

Księżna Meghan zawsze stara się wyglądać stylowo. Jej zestawy są dokładnie przemyślane i chociaż czasem zdarzy jej się wpadka, księżna uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet w rodzinie królewskiej. Jej styl stał się inspiracją dla wielu pań na całym świecie. Księżna Sussex uwielbia proste i klasyczne zestawy. Zdecydowanie wyznaje zasadę: mniej znaczy więcej

 

Okazuje się, że Meghan ma też ulubione dodatki, bez których jej nie zobaczymy. Sprawdź, o co chodzi!

 

Zobacz: Księżna Meghan znów złamała protokół! I to paznokciem! Fani już ją okrzyknęli "piękną buntowniczką"

2/6
Meghan Markle

 

Styl księżnej Meghan wyróżnia się minimalizmem i zamiłowaniem do ciemnych kolorów. Wybiera je nawet na takie uroczystości, jak ślub czy chrzciny. Do jej ulubionych kolorów zdecydowanie należy czerń, granat i ciemna zieleń. Okazuje się, że w tych kolorach czuje się i wygląda doskonale. Jednak jest jeszcze jeden element stylizacji, który księżna nosi zawsze. Oczywiście chodzi o kolczyki!

 

Sprawdźcie, jakiej marki kolczyki nosi księżna i kto jeszcze pokochał tę subtelną biżuterię...


 

3/6
Meghan Markle w bordowej sukience gotuje

 

Meghan Markle pokochała kolczyki marki Birks. Biżuterię tej marki księżna nosi najczęściej, i jak łatwo można zauważyć ma swoje ulubione modele. Okazuje się, że księżna wspiera tę kanadyjską firmę już od wielu lat, a dowiedziała się o niej od swojej stylistki Jessiki Mulroney, z którą czasem współpracuje również teraz.

Jakie modele księżna Meghan nosi najczęściej? Sprawdźcie na następnej stronie!

 

Zobacz: Meghan Markle jest ulubienicą księcia Karola? Zrobił dla niej coś wyjątkowego!

4/6
Meghan Markle
East News

 

Księżna Meghan najczęściej wybiera subtelne kolczyki, które nie rzucają się w oczy. Ma już całkiem sporą kolekcję biżuterii marki Birks. Jej ulubione to diamentowe kolczyki z florystycznym motywem. Ale często pojawia się również w małych perełkach, modelach o geometrycznych kształtach i wiszących kolczykach z brązowym kamieniem.

5/6
Meghan Markle
ONS.pl

 

Księżna Meghan w delikatnych złotych kolczykach.

6/6
Meghan Markle
East News

 

To ulubione kolczyki księżnej Meghan! Nosi je do wielu stylizacji, od codziennych po wieczorowe. 

Więcej na temat Meghan Markle