Królowa Elżbieta II Książę Harry
East News

Meghan i Harry w wywiadzie "odpalili bombę atomową"! Będzie ostra reakcja królowej Elżbiety? Przecieki z Pałacu

Królowa Elżbieta II Książę Harry
East News

Królowa Elżbieta II odpowie na zarzuty księcia Harry'ego i Meghan Markle? Czy monarchini szykuje specjalne oświadczenie w sprawie głośnowego wywiadu swojegu wnuczka i jego żony? Jeszcze przed emisją rozmowy Harry'ego i Meghan z Oprah Winfrey media informowały, że królowa nie zamierza oglądać transmisji programu ponieważ woli się zajmować ważniejszymi sprawami dla Brytyjczyków, ale czy teraz, kiedy z ust Meghan i Harry'ego publicznie padły naprawdę poważne oskarżenia pod adresem "firmy" królowa Elżbieta zareaguje? 

Nie będzie oświadczenia królowej?

Według doniesień mediów Pałac Buckingham jest wstrząśnięty po wywiadzie Meghan i Harry'ego, którzy swoimi oskarżeniami mieli "odpalić bombę atomową", czy też "wysadzić w powietrze swoją rodzinę", jak pisze brytyjska prasa. Chyba nikt niespodziewał się tak poważnych zarzutów wobec pałacu, dlatego - jak informuje Daily Mail - królowa miała spędzić wczoraj cały dzień na rozmowach z Karolem i Williamem. Media donoszą, że królowa razem z synem i wnukiem zastanawiali się, jak powinni zareagować na wywiad Harry'ego i Meghan.

Teraz chyba wszyscy czekają na oświadczenie królowej Elżbiety w sprawie oskarżeń wnuka i jego żony, jednak wygląda na to, że monarchini chce się wstrzymać z odpowiedzią. Okazuje się, że Pałac Buckingham przygotował już nawet specjalne oświadczenie w którym zapewnia, że cała rodzina królewska darzy miłością Harry'ego i Meghan - królowa jednak nie chce w obecnej chwili go podpisać. Królowa Elżbieta chce mieć więcej czasu, żeby zastanawić sie nad odpowiedzią na mocne zarzuty wobec pałacu. 

Czy Pałac Buckingham opublikuje oświadczenie podpisane przez królową Elżbietę?

Pałac musi się zmierzyć m.in. z poważnymi zarzutami. Meghan i Harry w wywiadzie u Oprah twierdzili, że ktoś z "instytucji" rozmawiał z księciem o kolorze skóry jego syna, para twierdziła też, że pomimo wielu próśb, nikt nie chciał im pomóc m.in. w walce z tabloidami czy w trudnych chwilach, kiedy Meghan Markle miała myśli samobójcze. 

Warto jednak podkreślić, że Meghan i Harry w wywiadzie bardzo pozytywnie wypowiadali się o samej królowej Elżbiecie, mówiąc, że bardzo pozytywnie przyjęła Meghan i cały czas mają z nią kontakt.

Zobacz także: Meghan Markle w wywiadzie u Oprah. Żona Harry'ego zdradziła, jak zareagowała na wiadomość o złym stanie zdrowia księcia Filipa

Królowa Elżbieta wciąż zastanawia się, jak odpowiedzieć na zarzuty Meghan i Harry'ego.

Królowa Elżbieta II
East News

Pałac do tej pory nie wydał oświadczenia w sprawie wywiadu pary.

Meghan Markle i książę Harry wywiad u Oprah
East News

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39