Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle Meghan Markle w camelowym płaszczu w Australii królowa Elżbieta, Meghan Markle, książę Harry na balkonie
Meghan Markle i książę Harry pokazali syna w pałacu
East News

Meghan Markle nie ma zbyt wielu możliwości, aby podróżować do Stanów Zjednoczonych. Ostatnio odwiedziła USA podczas baby shower, na którym pojawiła się mała grupa najbliższych znajomych księżnej. Niedawno brytyjskie tabloidy rozpisywały się o tym, że Meghan chce już wkrótce znów wyjechać, ale tym razem z synkiem. To byłaby pierwsza tak długa podróż Archiego Harrisona.

Jak się okazuje księżna Sussex ma plan, aby wyjechać z Wielkiej Brytanii na dłużej. Czy Harry zgodziłby się zamieszkać w USA!?

Zobacz takżeKrólowa Elżbieta II chce się pozbyć Meghan? Ponoć ma już nawet plan...

1/4
Meghan Markle, książę Harry
Eastnews

Pomysł wyjazdu Meghan i Harry'ego pojawia się już od dłuższego czasu. Początkowo para miała wyjechać na trzy lata do Afryki, gdzie mieliby prowadzić działalność charytatywną i promować Wielką Brytanię. Teraz okazuje się, że Meghan ma inny pomysł! Chciałaby z rodziną wrócić do Stanów. Dlaczego księżna chce wyjechać?

2/4
Meghan Markle
EastNews

Powodem decyzji Meghan miałyby być relacje z Kate i Williamem. Nie od dziś wiadomo, że pary się nie dogadują i mają inne zdanie w wielu kwestiach. Księżna Kate uchodzi za ideał, a Meghan nie chce żyć w jej cieniu!

Meghan wie, że jeśli pozostanie w Wielkiej Brytanii, to zawsze będzie oznaczało życie w ich cieniu. Ona nie jest typem dziewczyny, która zadowoli się byciem na drugim miejscu - czytamy w "Daily Mail".

3/4
Meghan Markle w camelowym płaszczu w Australii
East News

Meghan nie jest zachwycona pomysłem królowej dotyczącym wyjazdu do Botswany. Zdecydowanie bardziej niż w Afryce chciałaby zamieszkać w Stanach Zjednoczonych. Tam byłaby postrzegana, nie tyle jak prawdziwa gwiazda, ale księżniczka! To idealna sytuacja dla Meghan, która uwielbia być w centrum zainteresowania.

Od kiedy świętowała baby shower w Nowym Jorku wie, że ona i Harry mogą to zrobić i wtedy staną się nieoficjalnym królem i królową Ameryki - pisze "The Sun".

4/4
królowa Elżbieta, Meghan Markle, książę Harry na balkonie
East News

Co prawda Meghan byłaby zachwycona, gdyby królowa pozwoliła jej i Harry'emu zamieszkać z synkiem w USA, ale to mało prawdopodobne! Książę ma w Wielkiej Brytanii mnóstwo obowiązków, a wyjazd na stałe z pewnością przeorganizowałby pracę całej rodziny królewskiej!

 

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry