East News

Księżna Meghan dołączyła do... Trumpa i Putina! Takiego sukcesu nikt się chyba nie spodziewał

East News

 

Meghan Markle spotkał ogromny zaszczyt. Księżna została nominowana do nagrody Człowieka Roku 2018 magazynu „Time”. Czy księżnej Sussex uda się zdobyć ten tytuł?

 

Zobacz: "Księżna jest trudna we współpracy" Kolejna asystentka Meghan Markle rezygnuje z pracy!

 

Nominowani Człowiek Roku 2018 magazynu Time:

Tegoroczne nominacje do nagrody Człowieka Roku 2018 są zaskakujące. Obok takich nazwisk jak: Donald Trump, Władimir Putin, Mun Jae-in (prezydent Korei Południowej) pojawiła się Meghan Markle.

Tytułem zawsze wyróżniane są osoby, które mają ogromny wpływ na rzeczywistość. Patrząc na postać księżnej Sussex jasne jest, że dostała tę nominację zasłużenie. Jednak czy jej wpływ na rzczeczywistość jest aż tak silny, że sięgnie po ten tytuł? To byłaby z pewnością dosyć kontrowersyjna decyzja!

 

Człowieka Roku magazynu TIME

Na Człowieka Roku zawsze głosują czytelnicy magazynu, jednak to nie oni mają decydujący głos. Ostatecznie tytuł przyznaje redakcja. W 2017 roku zdobyły go propagatorki ruchu #MeToo.

Tytuł Człowieka Roku zdobyła też w 1952 roku królowa Elżbieta II. Z Polaków otrzymali go - w 1981 roku Lecha Wałęsa, a w 1994 papież Jan Paweł II.

Czy Meghan uda się zdobyć ten tytuł? Zaskakujący jest to, że została nominowana tak wcześnie! W końcu jest księżną niecały rok!

 

Meghan Markle kandydatką do tytułu Człowiek Roku magazynu "Time":

Meghan Markle

 

Meghan Markle bez wątpienia ma duży wpływ nie tylko na brytyjską rodzinę królewską.

Meghan Markle w ciąży. Założyła bordowy żakiet z falbaną i wysokie szpilki
East News

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40