Julia Wieniawa w marynarce w kratę

Media podały nazwisko kolejnej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami"! Julia Wieniawa będzie miała sporą konkurencję w show Polsatu!

Julia Wieniawa w marynarce w kratę

Kto wystąpi w jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami"? W mediach pojawiło się nazwisko kolejnej uczestniczki tanecznego show! Która gwiazda będzie walczyć o Kryształową Kulę? Już wiosną ruszy najnowsza, jedenasta odsłona hitu Polsatu. W programie  zobaczymy m.in. Julię Wieniawę, Annę Karwan, Tomasza Oświecińskiego oraz Edytę Zając. Ostatnio okazało się, że swoje umiejętności taneczne zaprezentuje również Marcin Bosak, którego widzowie doskonale znają m.in. z serialu "M jak miłość"! Teraz okazuje się, że w jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpi bardzo popularna wokalistka!

Sylwia Lipka w "Tańcu z Gwiazdami"!

Według doniesień "Faktu" kolejną uczestniczką jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" została jedna z największych gwiazd młodego pokolenia, Sylwia Lipka! 24-letnia wokalistka i gwiazda internetu będzie największym zagrożeniem dla Julii Wieniawy?

Sylwia bardzo ucieszyła się na tę propozycję, bo uwielbia tańczyć. Od lat prężnie działa muzycznie, więc umiejętności nabyte w programie będzie mogła wykorzystać podczas swoich przyszłych występów- zdradził informator Faktu.

Według doniesień dziennika Sylwia Lipka jeszcze nie wie, który tancerz będzie jej partnerem w show Polsatu. 

Czy uwielbiana przez fanów i internautów Sylwia Lipka ma szansę wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Będziecie jej kibicować? 

Zobacz także: Wiemy, ile Julia Wieniawa dostanie za odcinek "Tańca z Gwiazdami"? To rekordowa stawka!

Sylwia Lipka wystąpi w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami".

Sylwia Lipka w żółtym swetrze
Instagram

Młoda gwiazda wygra taneczne show Polsatu?

Sylwia Lipka w żółtych spodniach

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08