Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Mecz Polska Chile
Newsy

Mecz Polska - Chile! ZNAMY WYNIK! Jak poradzili sobie Polacy?

Za nami towarzyski mecz Polska - Chile w Poznaniu! Był o ostatni sprawdzian dla polskiej reprezentacji tuż przed Mundialem 2018! W tym newsie znajdziecie niezbędne informacje na temat tego spotkania oraz wyniki. Mecz można było oglądać na antenie TVP 1, TVP Sport oraz na sport.tvp.pl i specjalnej aplikacji już od 20:40 (został przerwany Festiwal w Opolu 2018 nadawany w tym czasie również w TVP 1). Na stadionie w Poznaniu pojawiło się ponad 40 tysięcy kibiców - znacznie więcej niż w Opolu!

Gdzie polscy piłarze spędzają wakacje? Pokusiliśmy się o małe podsumowanie... WIDEO

Mecz Polska - Chile! Kto strzelił gola? Wyniki

90' - koniec! Spotkanie kończy się remisem!

74' - Milik o krok od bramki, idealne podanie Teodorczyka (który zastąpił Lewandowskiego), ale akcja niewykorzystana

55' - Chile wyrównują 2:2! Bramkę dla Chile strzela Albornoz.

Zmiany w składzie Polski w drugiej połowie - wchodzą Łukasz Fabiański (zamiast Szczęsnego), Thiago Cionek (zamiast Piszczka) oraz Arek Milik (zamiast Linetty'ego).

45' - koniec pierwsze połowy! 2:1 dla Polski.

38' - bramka dla Chile, gola strzela Valdes.

31' - 2:0 dla Polski! Gola strzela Piotr Zieliński!

29' - genialna bramka z daleka Roberta Lewandowskiego, i to z lewej (ponoć słabszej) nogi! Brawo - 1:0 dla Polski!

27' - kapitalna akcja Błaszczykowskiego, Grosicki jej nie wykorzystuje

20' - rzut rożny dla Polski, Krychowiak o krok od gola, nie udaje się

18' - piłkarz Chile strzela nam bramkę, ale na spalonym, dlatego gol nie zostaje uznany

3' - szansa na gola Chile, Szczęsny broni!

Musimy na takie sytuacje uważać - mówi komentator w TVP 1.

20:41 - czas start! Mecz rozpoczął się oczywiście od hymnów obu państw! Dla Polski to pierwszy mecz z Chile w historii.

Skład Polski na mecz z Chile:

Szczęsny - Piszczek, Pazdan, Bednarek, Rybus - Grosicki, Krychowiak, Linetty,  Błaszczykowski - Zieliński, Lewandowski

Mecz Polska - Korea Południowa

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Załamani Piłkarze
Newsy
Mecz Polska - Senegal - relacja! 2:1 dla Senegalu! Samobójczy gol Cionka! Bez szans na wygraną?
RELACJA!

Mecz Polska - Senegal za nami! W tym newsie znajdziecie najważniejsze momentu z pierwszego spotkania polskiej reprezentacji na Mundialu 2018, zdjęcia oraz filmiki! Kolejne mecze z udziałem Polski odbędą się już 24 czerwca w niedzielę o godzinie. 20 (z Kolumbią) oraz 28 czerwca, w czwartek, o godzinie 16. (gramy z Japonią). Zobacz:  Jest nowa Miss Mundialu? Piękna Polka zauroczyła fotoreporterów w Moskwie!   RELACJA Z MECZU PONIŻEJ!   Mecz Polska Senegal - relacja, kto strzelił gola?   Niestety, mecz kończy się porażką Polski :( 2:1 dla Senegalu! Jak piłkarze i trener tłumaczą porażkę? Zobacz tutaj!    Zobacz:  Tak Anna Lewandowska pocieszała załamanego Roberta! WZRUSZAJĄCE zdjęcia   Doliczone 4 minuty!   89' rzut rożny dla Senegalu! Przeciwnicy się nie spieszą...   86' GOOOOOL Krychowiaka! 2:1 dla Senegalu!    84' faule w polu karnym Polski! Na szczęście bez rzutu! Senegalczycy grają na czas...    78' dobre wejście Kownackiego, ale łatwe do obronienia.    71' wchodzi Kownacki!    69' okazja dla Polaków - niestety, Arek Milik trafia w słupek!   58' Szczęsny opuszcza bramkę, szansę wykorzystuje Senegal! Niang strzela - 2:0 dla Senegalu !     Second goal in for Senegal 🇸🇳🇸🇳 #POLSEN #2018FIFAWorldCup pic.twitter.com/k1AlWZt7Pt — Monde H Dikwayo (@Moonde_d) 19 czerwca 2018     55' niewykorzystana akcja Łukasza Piszczka na gol :(    49' - rzut wolny w wykonaniu Lewandowskiego! Genialne uderzenie, ale bramkarz Senegalu broni!    Zobacz:  Lewandowski załamany po meczu z Senegalem! Jest zły na kolegów? Mamy jego komentarz!   48' - znakomita akcja Lewandowskiego, niestety, został sfaulowany! Żółtka kartka dla Salif Sane'a!   Powinna być...

Mecz Polska Kazachstan - jaki wynik?
Newsy
Mecz Polska-Kazachstan! 3:0 dla Polski! Glik, Milik i Lewandowski - to dzięki nim wygraliśmy!
Co za emocje!

Mecz Polska -Kazachstan na Stadionie Narodowym!  Po dramatycznej przegranej z Danią , kibice, ale przede wszystkim piłkarze liczyli na spektakularne zwycięstwo. Polacy zagrali tym razem na Stadionie PGE Narodowym. Udało się - Polska wygrała 3:0, a gole strzelili: Lewandowski, Glik i Milik. Brawo panowie!  Zobacz:  Oto najseksowniejsze WAGs! Rozpoznaj polskiego piłkarza po zdjęciu jego partnerki! QUIZ Mecz Polska - Kazachstan - relacja! Kto strzelił gola? 90' - koniec! Polska wygrywa 3:0! Brawo!  84' - rzut karny dla Polski! Robert Lewandowski strzela gola! 3:0 dla Polski!  74' Ale nie ma tego złego... GOOOOOOL - Kamil Glik strzela drugiego gola! 2:0 dla Polski!  72' - Lewandowski strzela bramkę z rzutu wolnego? Nikt nie ma wątpliwości... Ale gol NIE ZOSTAJE uznany!  Zobacz:  Mecz Polska-Kazachstan: Nieuznany gol Roberta Lewandowskiego! "Sędzia ukradł nam bramkę"! WIDEO 70' - kolejna szansa dla Polski, kolejna niewykorzystana...  64' - Makuszewski schodzi z boiska, wchodzi Kuba Błaszczykowski.  60' - Grosicki o krok do gola. Niestety, nie udało się :( 48' - Kazachowie blisko gola, nieuznany ze względu na spalony, uff!  45' - koniec pierwszej połowy. Szału nie ma, ale prowadzimy - mówi Mateusz Borek.  36' - Milik o krok od bramki! Akcja fenomenalna wręcz, akcja piękna, natomiast Arek nie trafia - mówią komentatorzy  24' - żółta kartka dla piłkarza z Kazachstanu - Dmitrenko.  16' - musimy szybko strzelić drugą bramkę - przekonuje Hajto. Też tego chcemy! 10' - tempo musi być szybsze, musimy grać szybciej - mówi teraz Hajto. Podziało. Jest GOOOOL! Arek Mlik strzelił bramkę w swoim 36. meczu w reprezentacji! 1:0 dla Polski!  6' - musimy grać cierpliwie - mówi Tomasz Hajto. Do 8. minuty bez sytuacji podbramkowych.  0' - czas start! Zaczęło się spotkanie Polska-Kazachstan.  Gdzie...

Mecz Polska Rumunia - kto strzelił gola?
Newsy
Mecz Polska-Rumunia: 3:1 dla Polski! Wszystkie gole strzelił Lewandowski!

Mecz Polska-Rumunia w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 odbył się o 20:45 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Polska wygrała z Rumunią 3:1 - wszystkie gole strzelił Robert Lewandowski.  Zobacz:  Anna Lewandowska i inne WAGs z dziećmi kibicują swoim partnerom. Co robiły przed meczem? Mecz Polska-Rumunia - WYNIK. Kto strzelił gola? 93' - mecz kończy się zwycięstwem Polski. Robercie, dziękujemy!  76' - gol dla Rumunii! 3:1 dla Polski.  61' - rzut karny dla Polski. Robert Lewandowski strzela trzeciego gola! To dla Roberta 46. gol w reprezentacji. Brawo!  57' - Lewandowski strzela drugiego gola dla Polski! Jest 2:0.  45' - koniec pierwszej połowy - Polska prowadzi 1:0.  29' - Robert Lewandowski strzelił gola dla Polski z rzutu karnego! Polska prowadzi 1:0.  Skład polskiej reprezentacji  Jaki był skład Polski na mecz z Rumunią? Sporym zaskoczeniem był powrót Wojciecha Szczęsnego na bramkę po niemal roku przerwy. Kto pojawił się na boisku? Oto skład podany przez Przegląd Sportowy: Szczęsny – Piszczek, Pazdan, Cionek, Jędrzejczyk – Błaszczykowski, Mączyński, Linetty, Grosicki – Zieliński – Lewandowski W pierwszym spotkaniu na MŚ 2018 Polska wygrała z Rumunią 3:0. Zobacz także:  Mała fanka Lewandowskiego zapytała go o... Klarę i rozśmieszyła wszystkich! Zobaczcie reakcję Roberta! Polska wygrała 3:1 z Rumunią!