Party Stories
Reprezentacja Polski po meczu z Armenią
Instagram
Newsy

Gole Grosika, Błaszczykowskiego, Wolskiego i hat-trick Lewego! Polska wygrywa z Armenią 1:6!

To był mecz!

Armenia - Polska - 1:6! Po kapitalnym meczu w Erewaniu jesteśmy już niemal pewni awansu do finałów mistrzostw świata w Rosji. Brakuje nam już tylko 1 punktu! A jak wygladał mecz?

Lewandowscy dali drugiej córce na imię Laura. A inni polscy sportowcy? Poznaj oryginalne imiona ich dzieci

Armenia Polska 1:6

Fantastyczny początek spotkania Polska - Armenia. Dzięki golowi Kamila Grosickiego, nasza reprezentacja prowadzi już od 2. minuty! W 18. minucie na 0:2 podwyższył niezawodny przy rzutach wolnych Robert Lewandowski. Chwilę potem błąd bramkarza Armenii, który łapie piłkę podaną przez kolegę z zespołu. Robert znów nie zawodzi i podwyższa na 0:3.

Polska reprezentacja wygląda dziś na mocno zmotywowaną. Trener Adam Nawałka dość sensacyjnie na bramce postawił Wojciecha Szczęsnego. Ten, niestety, kapituluje w 38 minucie meczu. Armenia zmienia wynik na 1:3. I tak zostaje do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie początkowo dość wyrównana gra, nawet z przewagą Armenii. Ale... do czasu. Świetna akcja Kuby Błaszczykowskiego i bramka! Jest 1:4. Kilka minut i Robert zalicza hat-tricka! To już 50. gol dla reprezentacji Polski!!!

Ale to nie wszystko! Tuż przed końcem spotkania, po kolejnej akcji Błaszczykowskiego bramkę zdobywa Rafał Wolski. Jest 1:6! I to jest wynik! Tak też kończy się ten mecz!

Nic dziwnego, że w szatni zapanowała radość!

Instagram

Mecz Polska Armenia o dużą stawkę

Reprezentacja Polski grała dziś w Armenii bardzo ważny mecz. Dzisiejsze spotkanie, a także następne - za 3 dni z Czarnogórą mogą dać nam bilet na mistrzostwa świata w Rosji! Biało-czerwoni mają awans na mundial na wyciągnięcie ręki. Wystarczy raz wygrać i raz zremisować. Chyba, że Dania nie wygra dziś z Czarnogórą. Wtedy wyjazd mamy pewny już dziś!

A tak świetnie grającemu dziś Robertowi kibicowała mała Klara i jej mama Ania Lewandowska:

Klara i Ania Lewandowskie podczas meczu Polska Armenia
Instagram

Zobacz: Klara Lewandowska ma już 4 miesiące - zobacz WSZYSTKIE zdjęcia córki Lewandowskich!

Błaszczykowski i Grosicki podczas meczu Polska - Armenia

Polacy wyszli na boisko dobrze zmotywowani:

Reprezentacja Polski przed meczem z Armenią
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Błaszczykowski
East News
Newsy
Szczodry gest Kuby Błaszczykowskiego! Sprawdź, co kupił dzieciom z domu dziecka!
Robert Lewandowski strzelił gola w meczu w Armenią
Newsy
Dramatyczny koniec meczu Polska-Armenia! Lewandowski strzela zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu! WIDEO
Co to były za emocje!

Mecz Polska-Armenia za nami. Jaki wynik? 2 - 1 dla Polski - wygraliśmy! Mamy kolejne trzy punkty, aby wyjść z grupy w eliminacjach Mistrzostw Świata w 2018 roku. Kto strzeli gola? W ostatniej minucie meczu Robert Lewandowski . A wcześniej? Przeczytaj relację z meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie między Polską, a Armenią. Jedno trzeba napisać teraz - to był bardzo nerwowy i męczący mecz, a miał być taki prosty...   W sobotę Polska pokonała Danię, w pięknym stylu z wynikiem 3:2! Wszystkie trzy bramki strzelił Robert Lewandowski. A nam dało to 3 punkty przybliżające nas do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji.   Party.pl mocno trzymało kciuki za sportowców i głośno kibicowało im na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie!     Relacja z meczu Polska-Armenia   ZOBACZ GOLA  Lewandowskiego w 95 minucie meczu - wideo.   Lewandowski goal v Armenia (95th minute) pic.twitter.com/zzMWMOfk4E — FC Bayern Goals (@FCBayernGoals) 11 października 2016 A tu z innej strony gol Lewandowskiego,czyli przeżyjmy to jeszcze raz!   #EliminatoriasRusia2018 #UEFA 🇵🇱 v 🇦🇲 [FT 2-1] Robert Lewandowski salvó a #Polonia en el 4' de descuento pic.twitter.com/Fyf0ngExwQ — Camino a Rusia (@caminoarusia) 11 października 2016   22:40: OSTATNIA MINUTA meczu - Robert Lewandowski strzela gola!!!!!! Kuba Błaszczykowski mu podał. To 40. gol w jego karierze w reprezentacji Polski.   22:35 - Rzut rożny Lewandowskiego, ale nic z tego nie wyszło...   22:31 -  Kartka dla Kuby Błaszczykowskiego za faul. Teodorczyk zszedł z boiska, a wszedł za niego Wilczek.   22:23 Zieliński miał piękną akcję, ale został zablokowany. Komentatorzy mówią, że z taką Armenią powinniśmy wygrać, bo nie możemy tracić punktów na takich meczach i to u siebie.    ...

Robert Lewandowski dostał prezent od kolegów z reprezentacji
Instagram
Newsy
Już po! Wygraliśmy z Czarnogórą! Jaki wynik? Kto strzelił gola?
Zobacz, co się działo!

Przed nami mecz Polska-Czarnogóra ! Już dziś na stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie decydujące spotkanie, po którym będziemy już wiedzieć, czy Polacy zagrają w finale mistrzostw świata w Rosji! Po świetnym spotkaniu z Armenią brakuje nam już tylko 1 punktu, aby zapewnić sobie udział w Mundialu. Czy tym razem Robert Lewandowski i jego koledzy z reprezentacji znów zachwycą swoją grą?  Spotkanie Polska-Czarnogóra rozpocznie się o godzinie 18:00! Przed nami wielkie emocje! Zobaczcie naszą relację z tego wydarzenia! Zobacz także:  Gole Grosika, Błaszczykowskiego, Wolskiego i hat-trick Lewego! Polska wygrywa z Armenią 1:6! Zaczynamy relację! Skład reprezentacji Polski: Wojciech Szczęsny, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński, Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Krzysztof Mączyński, Kamil Grosicki i oczywiście Robert Lewandowski :). Na stadionie nie mogło zabraknąć Anny Lewandowskiej! Polakom kibicują również Marina i mama Wojtka Szczęsnego.  Zaczęło się spotkanie Polska-Czarnogóra.  Jest pierwszy gol dla Polaków! B ramkę strzelił Krzysztof Mączyński!!! Brawo! Za nami już trzy bardzo niebezpieczne sytuacje na polu karnym Polaków. Na szczęście bez punktów dla rywala. Kolejny gol dla reprezentacji Polski! Tym razem bramkę strzelił Kamil Grosicki!  Polacy wygrywają z Czarnogórą 2:0! A to dopiero początek spotkania :) 23 minuta spotkania i niebezpiecznie przy bramce Polaków! Na szczęście rywale nie wykorzystali dwóch rzutów rożnych.  Żółta kartka dla zawodnika Czarnogóry za faul na Krzysztofie Mączyńskim.  Rzut wolny dla naszej reprezentacji. Strzela Robert Lewandowski...  niestety nie udało się zdobyć kolejnej bramki.  Okazuje się, że mecz Polska-Czarnogóra ogląda również Andrzej Duda. Za nami...