Reklama

Na początku roku zaczęły pojawiać się plotki na temat kryzysu w małżeństwie Lary Gessler. Wszystko za sprawą tego, że jej mąż poszukiwał kawalerki w centrum Warszawy. Potem pojawiły się zdjęcia Lary w towarzystwie innego mężczyzny, z którym zaczęła spędzać coraz więcej czasu. Okazuje się, że w plotkach jest ziarno prawdy i małżeństwo celebrytki może się rozpaść. Zobaczcie, co na ten temat powiedział mąż Lary, Paweł Rucz!

Zobacz: Czy rozstanie z mężem ją załamało? Szczery wywiad z Larą Gessler

Zobacz także

Co mąż Lary Gessler powiedział o kryzysie w ich małżeństwie?

Lara Gessler w ostatnim czasie wielokrotnie była widywana w towarzystwie prawnika, właściciela jednej z warszawskich kancelarii. Okazuje się, że niedawno spotykał się ze znaną gwiazdą i ma z nią kilkunastomiesięczną córkę - jak podaje magazyn Rewia, który opublikował również zdjęcia z ich spotkania. Co na ten temat sądzi obecny jeszcze mąż Lary?

Postanowiłem, że nie będę komentował żadnych plotek na temat tego małżeństwa i tego się trzymam - powiedział Paweł Rucz dla magazynu Rewia.

Lara Gessler również nie komentuje życia osobistego, a więc nie odniosła się do tych informacji. Najwięcej do tej pory zdradził... jej brat:

Lara jest rzeczywiście bardzo kolorowa i pełna energii, więc ich życia mogły się różnić. Nie wiem, kto od kogo się różni bardziej, ale być może coś im stanęło na przeszkodzie - powiedział Tadeusz Muller w jednym z wywiadów.

Sądzicie, że to już przesądzone i pierwsze małżeństwo córki Magdy Gessler dobiegło końca?

Zobacz: Jak sobie poradzić po rozstaniu? Skuteczne porady

Lara Gessler z mężem Pawłem.

East News

Reklama

Lara Gessler ma już nowego chłopaka!?

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama