Reklama

Rafał Szatan wystąpi w "M jak miłość"! Już po wakacjach fani będą mogli zobaczyć wyjątkowo wzruszający odcinek hitowego serialu Telewizji Publicznej, w którym pojawi się mąż Barbary Kurdej-Szatan. Jak informowaliśmy już kilka tygodni temu, scenarzyści przygotowali dla widzów niespodziankę - serialowa Joasia z myślą o zmarłym mężu zaśpiewa w bistro nostalgiczną piosenkę. Będzie to niezwykle wzruszający utwór, który specjalnie do "M jak miłość" i pod Basię Kurdej-Szatan, skomponował Robert Janson, autor takich hitów, jak "Małe szczęścia", "Zanim zrozumiesz", "Orła cień". Teraz, według doniesień "Super Expressu", w scenie w bistro Basi Kurdej-Szatan będzie towarzyszył jej mąż, Rafał! Kogo zagra?

Zobacz: TYLKO U NAS! Wiemy jak będzie wyglądał powrót Andrzeja Młynarczyka do „M jak miłość”?! Tego się nie spodziewacie!

Zobacz także

Mąż Barbary Kurdej-Szatan w "M jak miłość"

Jak informuje "Super Express" Rafał Szatan zagra muzyka, który będzie akompaniował serialowej Joasi podczas jej występu w bistro. Czy mąż aktorki dołączy do obsady "M jak miłość" na stałe?

To będzie bardzo romantyczna scena. Rafał świetnie sprawdził się przed kamerą, ale nie dołączy do obsady na stałe. To gościnny występ - zdradził informator dziennika.

Zapowiada się bardzo emocjonujący odcinek "M jak miłość"! Żałujecie, że Rafał Szatan nie dołączy do ekipy serialu na stałe? Zobaczcie zdjęcie męża Barbary Kurdej-Szatan na planie hitu TVP!

Zobacz także: Historia miłości Barbary Kurdej-Szatan i jej męża: „Oboje dojrzeliśmy do poważnego związku”

Rafał Szatan na planie "M jak miłość".

Instagram

Rafał Szatan zagra muzyka.

ONS

Reklama

Mąż aktorki zagra muzyka, podczas występu serialowej Joasi w bistro.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama