Agnieszka Kaczorowska z mężem całuje się
Instagram

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela czekają na narodziny ich pierwszego dziecka. Radosną nowinę gwiazda ujawniła podczas sylwestrowej nocy, jednak do tej pory nie zdradziła płci maleństwa. Aktorka nie zwolniła tempa i wciąż jest bardzo aktywna - mimo ciąży prowadzi swoją szkołę tańca, a także założyła własny kanał na Youtube, poświęcony przygotowaniom do macierzyństwa.

Niestety, Agnieszka Kaczorowska wciąż potrafi spotkać się z krytyką ze strony internautów. Może jednak liczyć na obronę i wsparcie swojego męża. Nigdy nie zgadniecie, co zrobił, ale gwarantujemy - jego słowa rozczulą was do łez. 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem! Poród zbliża się wielkimi krokami

1/6
Agnieszka Kaczorowska w ciąży w plisowanej sukience
Instagram

Para nie ukrywa ogromnego uczucia i często na Instagramie możemy przeczytać miłosne wyznania Macieja Peli skierowane do Agnieszki i ich dziecka. Widać wyraźnie, że on również nie może doczekać się nowej roli i trzeba przyznać, że na pewno dobrze się w niej sprawdzi. Już teraz chroni Agnieszkę jak tylko może - właśnie obronił ją na Instagramie!

2/6
Agnieszka Kaczorowska w ciąży w sukience w kwiaty
Instagram

Agnieszka Kaczorowska chętnie pokazuje swój ciążowy brzuszek i pisze o swoim samopoczuciu. Ostatnio dodała post na Instagramie, w którym zachęca inne mamy, żeby czuły się seksi. Reakcja fanek? Zaskakująca!

 

3/6
Agnieszka Kaczorowska w ciąży w czerwonej sukience
Instagram

Kobiety zaczęły atakować Agnieszkę Kaczorowską, pisząc, że "bycie seksi" w ciąży lub po niej nie jest najważniejsze. 

To określenie "sexi" jest straszne. Jakby w byciu mamą najważniejsze było bycie "sexi".

też ostatnio mam takie wrażenie. Najważniejsze żeby w 3 tygodnie po porodzie ważyć mniej niż przed ciążą i mieć brzuch płaski jak wafel..

ewentualnie jeszcze fit mamą :-) najgorzej jak się nie jest ani jednym ani drugim...tylko po prostu mamą...:-P to zdecydowanie za mało w dzisiejszych czasach :-P - pisały internautki.

4/6
Agnieszka Kaczorowska z dużym ciążowym brzuszkiem
Instagram

Jedna z kobiet ostro zaatakowała Agnieszką Kaczorowską w komentarzu. 

Ciekawe Agnieszko czy będziesz sie tak nazywać dzień, dwa czy tydzień po porodzie... gdzie nogi bedą jak balony i będziesz ze szpitala wracać w butach męża... a brzuch będziesz miała jak w 7 miesiącu ciąży i nie będziesz mogła usiąść na tyłku po porodzie naturalnym albo bedziesz zgięta w pół i będziesz sie ledwo ruszać po cesarce, wtedy powodzenia w byciu sexy!!! - napisała.

Na te słowa nie został obojętny mąż aktorki. 

5/6
Agnieszka Kaczorowska z mężem
Instagram

Maciej Pela napisał słowa, które z pewnością niejedna kobieta chciałaby usłyszeć o swojego mężczyzny. 

Widzi Pani... po porodzie każdego dnia będę mówił żonie, że jest piękna, sexy i cudowna. Niezależnie od tego czy będzie wracać w moich butach, na leżąco, czy siedząco. Agnieszka dzień, dwa czy tydzień po porodzie będzie sexy, bo ja będę ją tak postrzegać. Pozdrawiam i życzę szczęścia - napisał Maciej. 

 

6/6
Agnieszka Kaczorowska w ciąży w beżowej sukience
Instagram

Trzeba przyznać, że Agnieszka Kaczorowska może się czuć przy swoim mężu bezpiecznie!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek! Jest coraz większy!

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska