Agnieszka Kaczorowska
East News

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek! Jest coraz większy!

Agnieszka Kaczorowska
East News

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela niedługo zostaną rodzicami po raz pierwszy. Para ogłosiła radosną nowinę w noc sylwestrową i wzbudziła tym samym ogromne emocje wśród fanów. Agnieszka Kaczorowska postanowiła wykorzystać zainteresowanie, jakie budzi jej ciąża i założyła nawet specjalny kanał na Youtube, na którym publikuje krótkie odcinki poświęcone tematom parentingowym. Oczywiście wciąż jest także aktywna na Instagramie, gdzie właśnie pochwaliła się najnowszym zdjęciem i pokazała swoje ciążowe krągłości. Jej brzuszek jest coraz większy!

Agnieszka Kaczorowska niedługo zostanie mamą

Agnieszka Kaczorowska dość szybko pochwaliła się wiadomością o ciąży. Zrobiła to w momencie, gdy trudno było dojrzeć u niej jakiekolwiek zaokrąglenia. Teraz z dnia na dzień to się zmienia i gwiazda ma już całkiem spory brzuszek. Na najnowszym zdjęciu efekt jest jeszcze większy, bo aktorka ma na sobie obcisły golf, który podkreśla jej brzuch. Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że już nie może doczekać się narodzin swojego dziecka.

Jak ja kocham to nasze Pelątko! ❤️ Rośnie pięknie, dokazuje i zabiera mamie dużo energii😂 ...I tak bardzo się nie mogę go doczekać na świecie...😌 - napisała w opisie do zdjęcia.

 

Agnieszka Kaczorowska jest już w ok. 4. miesiącu ciąży, bo niedawno poznała płeć swojego dziecka. Na razie nie chce jednak zdradzać, czy urodzi synka czy córeczkę.

Chcemy wiedzieć, ale nigdy nie można mieć całkowitej pewności. Sporo się nasłuchałam, że ktoś szykuje się na dziewczynkę, a potem rodzi się chłopiec lub na odwrót (śmiech). Tak, pytamy podczas badań, ale jeszcze się do tego nie przywiązuję. Kolejne badania będą dawały coraz większe prawdopodobieństwo - powiedziała Agnieszka Kaczorowska w wywiadzie dla Plejady.

Jednocześnie aktorka podkreśliła, że płeć dziecka nie ma dla niej dużego znaczenia. Najważniejsze jest, by dziecko by zdrowe, a poród odbył się bez żadnych komplikacji. 

 

Agnieszka Kaczorowska jest w pierwszej ciąży

Agnieszka Kaczorowska
Instagram

Ciąża zdecydowanie służy aktorce

Agnieszka Kaczorowska
Instagram

Zobacz także: "Nie miałam sił, pojawiły się mdłości" Agnieszka Kaczorowska o trudnych początkach ciąży!

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17