Agnieszka Chylińska o mężu Marku
EastNews
Newsy

Mąż Agnieszki Chylińskiej to najbardziej tajemnicza postać w show-biznesie. O Marku wiemy coraz więcej

Agnieszka Chylińska rzadko mówi o swoim mężu, Marku. Dlaczego tak bardzo chroni jego prywatność? Jak wygląda mąż gwiazdy? W sieci tylko jedno zdjęcie!

Agnieszka Chylińska od 11 lat jest żoną tajemniczego Marka, o którym z roku na rok wiadomo coraz więcej, choć nadal mało. Życie gwiazdy i jej małżonka jest owiane tajemnicą, którą chroni nie tylko sama gwiazda, ale również jej management. Zdarzyło się jednak, że Agnieszka Chylińska musiała czasami sama dementować informacje o swoim mężu, ponieważ jej żarty zostały wzięte na poważnie. Co wiadomo o Marku, mężu gwiazdy TVN? Czy w sieci można znaleźć jakiekolwiek jego zdjęcie? Odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytania!

Zobacz także: Agnieszka Chylińska szczerze o dzieciach i nieudanych związkach: "Sama dla siebie nie miałam sensu"

"Mam talent": Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnikowi. To nowy hit YouTube'a! 

Jak wygląda i kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

O tym, jak bardzo Agnieszce Chylińskiej zależy na chronieniu prywatności męża Marka, świadczy fakt, że w sieci krąży tylko jedno jego zdjęcie i to sprzed 15 lat, kiedy paparazzi przyłapali piosenkarkę i jej małżonka na spacerze z malutkim Rysiem, ich pierwszym dzieckiem. Dziś mają już trójkę: wspominanego 15-letniego Ryszarda, 11-letnią Esterę oraz 8-letnią Krystynę. Ich imiona zaczynają się od literek zawartych w imieniu męża gwiazdy "MAREK". Kilka miesięcy temu Agnieszka wyznała, że dwoje z jej dzieci są "szczególnej troski". 

Mąż Agnieszki Chylińskiej Marek
ADAM NOCON/East News

Marek jest drugim mężem Agnieszki Chylińskiej. Pierwszym był Krzysztof Krysiak, pracownik wytwórni Sony Music, którego poznała w 1996 roku. Pobrali się w 2002 roku, ich małżeństwo przetrwało tylko rok. O swoich pierwszych małżeńskich doświadczeniach artystka niedawno mówiła:

W tamtym czasie miłość wszystko załatwiła, dzięki niej miałam siłę, żeby się podźwignąć, miałam odwagę, żeby zakończyć toksyczny rozdział w moim życiu i zacząć nowy. Skromnie, w wynajmowanym mieszkaniu. Okazało się, że można przeżyć za 20 zł dziennie. Pomyślałam sobie, że jeśli celem jest rodzina, to najważniejsze, żebyśmy żyli spokojnie. Musiałam się zresetować, żeby przypomnieć sobie, czego w ogóle chcę - tłumaczyła Agnieszka w rozmowie z "Panią".

Zobacz także: Agnieszka Chylińska szokuje wpisem na temat swojej młodości! "Zwijałam się na podłodze, obwiniając siebie..."

Agnieszka Chylińska
East News

Sekrety małżeństwa Agnieszki Chylińskiej. Ślub w tajemnicy, żadnych zdjęć Marka i jej dzieci

Agnieszka Chylińska Marka poznała już po rozwodzie. Jest grafikiem, który zajmował się m.in. projektowaniem okładek płyt jej zespołu, O.N.A. W 2010 roku wzięli cichy ślub, o którym media dowiedziały się oczywiście po fakcie:

To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy - mówiła menadżerka Agnieszki, Joanna Ziędalska w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Swoją agentkę Joasię Agnieszka nazywa "Aniołem Stróżem". To ona dba, żeby w mediach nie pojawiały się żadne inne zdjęcia członków rodziny wokalistki. Nie jest to jednak prosta sprawa, o czym już jakiś czas temu mówili paparazzi. Gwiazda mieszka pod kilkoma adresami, nigdy nie robi zakupów z mężem, dlatego ciężko o jakiekolwiek fotki:

Oni nie żyją jak typowe gwiazdy. Nie ma ich na Instagramie, nie chodzą do modnych restauracji. Za to chętnie oglądają mecze polskiej ligi na stadionach – mówił ich znajomy w rozmowie z "Fleszem".

Agnieszka Chylińska o mężu. Kim jest?
EastNews

Zabawna plotka o mężu Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska rzadko kiedy udziela wywiadów, a jeśli już, robi to przy okazji promocji płyty czy kolejnych książek. Podczas jednego z festiwali w Sopocie zdecydowała się jednak zdementować krążącą od lat w sieci informację (to jej żart!) o pochodzeniu jej męża, który rzekomo jest Romem:

Niesamowite... mój mąż nie jest Romem, przy całym szacunku dla tej mniejszości społecznej, pozwoliłam sobie na żart, że pochodzi z romskiej rodziny. On jest łysym blondynem z niebieskim okiem, Marku, taka jest prawda! Może następny mąż będzie Romem, ale aktualny nie jest! - mówiła na scenie Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska szczerze o dzieciach i nieudanych związkach:
Artur Zawadzki/REPORTER

Agnieszka Chylińska jest w trasie koncertowej z okazji 25-lecia pracy artystycznej. Wciąż można ją oglądać w roli jurorki "Mam talent". 

Agnieszka Chylińska
East News

Agnieszka Chylińska w czarnej bluzce na festiwalu
EastNews
Newsy
Mąż Agnieszki Chylińskiej "nie jest Romem", jest "łysym blondynem". Dlaczego gwiazda tak mocno chroni prywatność?
Agnieszka Chylińska o mężu. Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej, jak wygląda, czy są w sieci jego zdjęcia? Rodzina Agnieszki Chylińskiej.

Rok temu podczas swojego 25-lecia na Polsat SuperHit Festiwal Agnieszka Chylińska zdementowała kilka plotek na swojego męża, o którym wciąż wiadomo niewiele. Jedna z nich głosiła, że mąż Agnieszki jest Romem. Podczas recitalu artystka zdradziła, skąd wzięła się ta informacja. Co jeszcze udało nam się dowiedzieć o mężu piosenkarki? Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Na scenie Agnieszka króluje od ponad 25 lat. Jest nie tylko gwiazdą muzyki, ale i telewizji. Ponadto - pisze książki i jest bardzo aktywna na Instagramie. Jak to możliwie, że o jej życiu prywatnym wciąż niewiele wiadomo? Jak żadna inna gwiazda Agnieszka chroni prywatność swojego męża, Marka i dzieci. Konsekwentnie nie udziela żadnych wywiadów, nie pokazuje w sieci zdjęć, potrafi też zmylić paparazzi. Kilka lat temu w rozmowie z „Fleszem” wyznali, że gwiazda mieszka pod kilkoma adresami, nigdy nie robi zakupów z mężem, dlatego nie można jej zrobić jakiegokolwiek rodzinnego zdjęcia. Takie pojawiły się w prasie tylko raz, w 2006 roku. Wtedy fotoreporterom udało się uwiecznić gwiazdę wraz z jej partnerem Markiem i pierwszym dzieckiem. Dzięki interwencji agentki nie można ich znaleźć w sieci. A o Agnieszkę od lat mocno walczy Joanna Ziędalska-Komasińka, nie tylko menadżerka, ale i przyjaciółka, która dba, żeby w sieci nie pojawiło się nic na temat jej rodziny i bliskich. Dlatego Chylińska tytułuje ją mianem „najważniejszej osoby w swoim życiu”. Czasami to sama artystka robi wyjątek i w szczerych wywiadach (udziela je najczęściej Kubie Wojewódzkiemu czy Marcinowi Prokopowi) przemyca nieco informacji na temat męża czy dzieci. Prawie cztery lata temu, podczas promocji krążka „Forever Child”, wyznała, że ma kryzys małżeński, a jej życie nie jest tak różowe,...

Agnieszka Chylińska o mężu. Kim jest?
EastNews
Newsy
Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Ile ma dzieci? Czy w sieci są ich wspólne zdjęcia? Poznajcie szczegóły!
Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Ile ma dzieci? Czy w sieci są ich wspólne zdjęcia? Poznajcie szczegóły!

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Ile ma dzieci? Gwiazda wraz z pojawieniem się nowej płyty na rynku udzielała mnóstwo wywiadów, w których rzadko wspominała cokolwiek o swojej rodzinie. Nic dziwnego, bo jeszcze wcześniej dość sporo mówiło się o kryzysie w jej małżeństwie... Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Agnieszka Chylińska jest obecnie związana z Markiem. Wiadomo, że ma on romskie korzenie i jest grafikiem komputerowym. Para poznała się zaraz po tym, jak gwiazda odeszła z O.N.A. W sieci ciężko o ich wspólne zdjęcia - kiedy się pojawią, interweniuje management artystki. Agnieszka i Marek pobrali się w 2010 roku w tajemnicy: To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy - mówiła Joanna Ziędalska-Komasińka w rozmowie z "Życiem na gorąco". Zobacz także:  Kuba Wojewódzki napisał o mężu Agnieszki Chylińskiej! Tego się nikt nie spodziewał Dzieci Agnieszki Chylińskiej Agnieszka i Marek mają trójkę dzieci, których imiona zaczynają się od liter zawartych w imieniu męża artystki: Ryszard (urodziny w maju 2006 roku), Estera (urodzona w 2010 roku) oraz Krystyna (przyszła na świat w 2013 roku). Jakiś czas temu Agnieszka głośno mówiła o tym, że macierzyństwo dało jej w kość: Mi macierzyństwo solidnie dokopało, a nawet wyjałowiło– wiem, że to mocne określenia. Z jednej strony mocno się zaangażowałam, chciałam coś zrobić dla dzieci, ale z drugiej poczułam, że tracę coś jako kobieta. Łatwowierna dziewczynka zderzyła się z dorosłością. - mówi gwiazda. Pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak.  Zobacz także:  Agnieszka Chylińska coraz chudsza! Co się dzieje?!

Agnieszka Chylińska
EastNews
Newsy
Agnieszka Chylińska śpiewa z córką!
Pokazała zabawny filmik w sieci

  Jeśli mielibyśmy wymieniać gwiazdy, która rzeczywiście chronią swoją prywatność, od razu do głowy przyszłaby nam Agnieszka Chylińska, jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd w Polsce. Wiemy, że gwiazda ma troje dzieci i męża. I tyle. Dlatego filmik, który niedawno zamieściła w sieci jest dla fanów wielką gratką!   Zobacz:  "Nie zostawiaj nas", "Wyleczyłeś moje dzieci" - gwiazdy murem za Owsiakiem! Zobacz emocjonalne wpisy gwiazd!   Agnieszka Chylińska śpiewa z córką   Agnieszka wpadła na zabawny pomysł, żeby wypromować zbliżające się koncerty w ramach promocji jej nowej płyty "Pink Punk". Wypisała najbliższe daty i miejsca na specjalnej tablicy, a potem odśpiewała je wraz... z sześcioletnią córką, Krystyną! Niestety, Chylińska oczywiście nie pokazała jej twarzy. To najpewniej nie zmieni się nigdy - artystka strzeże swoich dzieci przed show biznesem jak lwica. Ale wiemy już przynajmniej, że dziewczynka ma naprawdę spory talent! I bardzo kolorowy pokoik :)   Posłuchajcie sami! Rodzina i dzieci Agnieszki Chylińskiej Artystka ma troje dzieci: Ryszarda (2006), Esterę (2010) oraz Krystynę (2013). Jej mężem jest grafik, Marek. O ich życiu wiadomo niewiele.  Zobacz:  Jak wyglądają mąż i dzieci Agnieszki Chylińskiej? To najpilniej strzeżona tajemnica w polskim show-biznesie!   Zobacz też:  Agnieszka Chylińska odmawia Dodzie! Nie weźmie udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści"?  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak