Mateusz Maga o konflikcie z Martą Sędzicką i Aleksandrą Żuraw
ONS

Maga skarży się na dwie uczestniczki Top Model: Nie odzywają się. Traktowały mnie jak konkurencję

Mateusz Maga o konflikcie z Martą Sędzicką i Aleksandrą Żuraw
ONS

Czwarta edycja Top Model wzbudzała wiele emocji. Głównie ze względu na kontrowersyjnych uczestników, takich jak Mateusz Maga czy bardzo pewna siebie Marta Sędzicka, która nie ukrywała, że przyszła w konkretnym celu. Późniejsza wygrana Osi Ugonoh również wywołała mnóstwo reakcji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Zobacz: Marcela Leszczak o wygranej Osi: Polacy, wstydźcie się!

Na popularność show wpłynęły również zagmatwane relacje uczestników. Jedni - tak jak Osi i Michał Baryza - mocno się zaprzyjaźnili i tę znajomość kontynuują do dzisiaj, inni z kolei unikają się na salonach i raczej nie ma mowy nawet o utrzymywaniu znajomości. Szczerze opowiedział o tym w rozmowie Mateusz Maga, który w programie nie miał najlepszych relacji z Martą Sędzicką i Olą Żuraw. Przyznał, że kiedy spotykają się na salonach to modelki unikają z nim kontaktu, co on sam uważa za "dziecinne".

Model wyznał też, że w Top Model mógł bardziej postawić na swoją karierę niż na budowanie dobrych relacji z pozostałymi uczestnikami:

Marta i Ola Żuraw dalej starają się do mnie nie odzywać, co też wydaje mi się takich zachowaniem dziecięcym i trochę niezrozumiałym, ale cóż nie z każdym muszę mieć takie relacje, żebyśmy się mieli nie wiadomo jak przyjaźnić. Jest dużo osób, które traktowały ten program jako konkurencję, a ja może byłem tak odbierany, że chciałem dojść jak najdalej, ale wcale takiego zamiaru nie miałem tylko najważniejsze były dla mnie relacje, a to było jednak zgubne. Trzeba było być twardym i w ogóle się nie przejmować niczym i może bym daleko doszedł. 
 

Ma rację?

Zobacz: Marta z Top Model idzie jak burza. Podpisała kontrakt z dużą marką
 

Mateusz Maga na prezentacji butów Deichmann

 

Marta Sędzicka kilka lat temu:


 

Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40