Reklama

Mateusz Banasiuk opowiedział, jak radzi sobie w roli taty. Aktor znany m.in. z występów w serialu "Pierwsza miłość" oraz jego partnerka, również aktorka, Magdalena Boczarska, powitali na świecie syna Henryka w połowie grudnia ubiegłego roku. Od tej pory chłopiec stał się oczkiem w głowie rodziców. Okazuje się, że świeżo upieczony tata jest bardzo zaangażowany w opiekę nad 3-miesięcznym synkiem!

Zobacz też: Magdalena Boczarska pierwszy raz na salonach po urodzeniu dziecka! Jej figura po ciąży to prawdziwy OBŁĘD

Zobacz także

Mateusz Banasiuk o opiece nad synem

Mateusz Banasiuk wyznał, że pielęgnacja syna Henryka nie sprawia mu najmniejszych trudności. Co więcej, aktor nie ma nawet nic przeciwko wstawaniu w nocy do małego Henia.

Jak dotąd nie jest mi ciężko nawet ze wstawaniem w nocy, żeby zmienić pieluszkę. Na razie sprawia mi to naprawdę dużo radości. Jestem bardzo szczęśliwy, że Heniek pojawił się w moim życiu - powiedział Mateusz Banasiuk w rozmowie z portalem Fakt24.pl.

Co więcej, Mateusz Banasiuk może liczyć na duże wsparcie swojej partnerki, Magdaleny Boczarskiej. Świeżo upieczona mama bardzo chwali zaangażowanie swojego partnera w opiece nad dzieckiem.

Na razie moja dziewczyna bardzo mnie komplementuje. Dodaje mi to skrzydeł. Myślę, że daję radę jako tata! - wyznał aktor.

Brawo! Gratulujemy! Mateusz Banasiuk to tata na medal. :)

Polecamy: Praktyczne wskazówki, jak karmić, kąpać, przewijać i usypiać noworodka

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami po raz pierwszy w połowie grudnia 2017 roku.

Reklama

Oboje są zachwyceni rodzicielstwem! Gratulujemy!

ONS
Reklama
Reklama
Reklama