Stankiewicz, Jonkisz, Maserak
mat. prasowe

Gwiazdy Tańca z Gwiazdami namawiają do... oddania swojego 1%. Na jaki cel?

Stankiewicz, Jonkisz, Maserak
mat. prasowe

Tomek Barański, Dorota Chotecka, Dorota Czaja, Natalia Janoszek, Jacek Jeschke, Rafał Jonkisz, Anna Karczmarczyk, Robert Kochanek, Rafał Maserak, Ela Romanowska, Kasia Stankiewicz, Nina Tyrka oraz Walerija ŻurawlewaWaldemar Błaszczyk - gwiazdy zachęcają do przekazania 1% podatku dla Stowarzyszenia Immaculata.

 

Zobaczcie filmik, na którym gwiazdy namawiają do oddania 1% podatku. Z miejsca będziecie wiedzieć, na co oddać swój jeden procent.

 

Stowarzyszenie pomaga dzieciom w rozwoju ich talentów - tłumaczy Kasia Stankiewicz. - Nie ma nic lepszego niż wychwycenie w młodym wieku talentu i pokierowanie nim tak, aby mógł się rozwijać w godny sposób. Przekazanie 1% jest niezwykle proste i zajmuje niewiele czasu, a możemy w znaczący sposób przyczynić się do rozwoju kogoś wybitnego - podkreśla artystka.

Dzieci i młodzież w placówkach opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dziennego nabierają chęci do samodzielnego kierowania swoim życiem, uczą się by nie powielać schematów wyniesionych z rodzinnego domu, a także otrzymują szansę rozwoju osobowości, odkrycia talentu i mocnych stron, których być może nigdy by w sobie nie dostrzegli.

Zachęcam wszystkich do wspierania, bo dobro zawsze wraca, a nigdy nie wiemy czy my kiedyś takiej pomocy nie będziemy potrzebować - powiedział Rafał Maserak.

Uczestnictwo w prowadzonym przez Stowarzyszenie Immaculata programie „Kuźnia Geniuszu” oraz zajęciach edukacyjnych i rekreacyjnych, pomoc psychologów, pedagogów, logopedy i innowacyjne metody pracy pomagają wychowankom w odniesieniu sukcesu pomimo ich trudnej sytuacji wywołanej przez alkoholizm rodziców, różnego rodzaju dysfunkcje, samotne rodzicielstwo czy nieporadność życiową opiekunów.
1% podatku przekazać można wpisując na druku PIT numer KRS Stowarzyszenia Immaculata: 0000299839.

 

Rafał Maserak

Rafał Maserak
mat. prasowe

 

Rafał Jonkisz

Rafał Jonkisz, Walerija Żurawlewa
mat. prasowe

 

Dorota Chotecka i Robert Kochanek

Dorota Chotecka, Robert Kochanek
mat. prasowe

Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27