Stankiewicz, Jonkisz, Maserak
mat. prasowe
Newsy

Gwiazdy Tańca z Gwiazdami namawiają do... oddania swojego 1%. Na jaki cel?

Gwiazdy Tańca z Gwiazdami namawiają do... oddania swojego 1%. Na jaki cel?

Tomek Barański, Dorota Chotecka, Dorota Czaja, Natalia Janoszek, Jacek Jeschke, Rafał Jonkisz, Anna Karczmarczyk, Robert Kochanek, Rafał Maserak, Ela Romanowska, Kasia Stankiewicz, Nina Tyrka oraz Walerija ŻurawlewaWaldemar Błaszczyk - gwiazdy zachęcają do przekazania 1% podatku dla Stowarzyszenia Immaculata.

 

Zobaczcie filmik, na którym gwiazdy namawiają do oddania 1% podatku. Z miejsca będziecie wiedzieć, na co oddać swój jeden procent.

 

Stowarzyszenie pomaga dzieciom w rozwoju ich talentów - tłumaczy Kasia Stankiewicz. - Nie ma nic lepszego niż wychwycenie w młodym wieku talentu i pokierowanie nim tak, aby mógł się rozwijać w godny sposób. Przekazanie 1% jest niezwykle proste i zajmuje niewiele czasu, a możemy w znaczący sposób przyczynić się do rozwoju kogoś wybitnego - podkreśla artystka.

Dzieci i młodzież w placówkach opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dziennego nabierają chęci do samodzielnego kierowania swoim życiem, uczą się by nie powielać schematów wyniesionych z rodzinnego domu, a także otrzymują szansę rozwoju osobowości, odkrycia talentu i mocnych stron, których być może nigdy by w sobie nie dostrzegli.

Zachęcam wszystkich do wspierania, bo dobro zawsze wraca, a nigdy nie wiemy czy my kiedyś takiej pomocy nie będziemy potrzebować - powiedział Rafał Maserak.

Uczestnictwo w prowadzonym przez Stowarzyszenie Immaculata programie „Kuźnia Geniuszu” oraz zajęciach edukacyjnych i rekreacyjnych, pomoc psychologów, pedagogów, logopedy i innowacyjne metody pracy pomagają wychowankom w odniesieniu sukcesu pomimo ich trudnej sytuacji wywołanej przez alkoholizm rodziców, różnego rodzaju dysfunkcje, samotne rodzicielstwo czy nieporadność życiową opiekunów.
1% podatku przekazać można wpisując na druku PIT numer KRS Stowarzyszenia Immaculata: 0000299839.

 

Rafał Maserak

Rafał Maserak
mat. prasowe

 

Rafał Jonkisz

Rafał Jonkisz, Walerija Żurawlewa
mat. prasowe

 

Dorota Chotecka i Robert Kochanek

Dorota Chotecka, Robert Kochanek
mat. prasowe

„Taniec z gwiazdami”: Kajra o śmierci ojca: „Żyliśmy w nieustannym zagrożeniu utraty taty”

Dorota Chotecka fryzura
TV-Show
Dorota Chotecka odpadła z Tańca z Gwiazdami! Kto był najlepszy?
Zobaczcie naszą relację z 2. odcinka!

Taniec z Gwiazdami - drugi odcinek piątej edycji za nami! Z programem pożegnali się Dorota Chotecka i Robert Kochanek​. Jak wypadły inne gwiazdy? Kto był najlepszy? Zobaczcie naszą relację i zdjęcia z programu! Taniec z Gwiazdami: Relacja na żywo!   22:01: Wyniki!   Z programem pożegnali się: Dorota Chotecka i Robert Kochanek. Żałujecie?   Dziękujemy, że byliście z nami!   21:40: Wszystkie konkursowe występy za nami! Oto ranking:   Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz - 40 pkt. Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak - 40 pkt. Joanna Opozda i Kamil Kuroczko - 37 pkt. Kasia Stankiewicz i Tomasz Barański - 37 pkt. Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka - 34 pkt. Rafał Jonkisz i Walerija Żuwralewa - 33 pkt. Dorota Chotecka i Robert Kochanek - 31 pkt. Anna Karczmarczyk i Jacek Jeshke - 31 pkt. Julia Wróblewska i Jan Kliment - 30 pkt. Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska - 27 pkt.   21:34: Rumba Kasi Stankiewicz!  Kiedyś tu przyjdź i zapomnij, że tu jesteśmy. Jesteś stworzona do tańca! Fragmenty były profesjonalne na dyszkę! - mówiła Iwona. Para zdobyła 37 punktów! 21:28: czas na jive'a Waldemara Błaszczyka i Niny Tyrki! Efekt? 34 pkt. 21:20: Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak w romantycznym fokstrocie! Jurorzy zachwyceni - 40 punktów!   21:14: bokser Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz w gorącej cha chy! Ale ciacho - powiedziała krótko Beata Tyszkiewicz! Para otrzymała 40 punktów!   21:05: tango Joanny Opozdy i Kamila Kuroczko! Tydzień temu dałaś ciała, dziś to jest najlepszy taniec do tej pory! Bardzo przyzwoicie! - oceniła Ruda Mamba! Para zdobyła 37 punktów!   20:58: gwiazdor serialu "Powiedz TAK!" Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli jive'a. Pan trochę przeskakał tego...

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali Taniec z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Znamy pełną listę uczestników wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Komu będziecie kibicować?
Znamy pełną listę uczestników wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Komu będziecie kibicować?

Jaka jest lista uczestników piątej edycji "Tańca z Gwiazdami" ? Kto oprócz Doroty Choteckiej, Elżbiety Romanowskiej, Rafała Jonkisza czy brata Osi, o których pisaliśmy wcześniej wystąpi w show? Teraz mamy pełną listę uczestników tanecznego show. Są na niej aktorzy, wokaliści, bokser oraz oczywiście Mister Polski :) Lista uczestników piątej edycji Tańca z Gwiazdami A zatańczy 11 uczestników: Joanna Opozda - aktorka serialu "Pierwsza Miłość" Katarzyna Stankiewicz - była wokalistka z zespołu Varius Manx Waldemar Błaszczyk - aktor z serialu "Na Wspólnej" i "Pierwsza Miłość", prywatnie mąż aktorki Ewy Gawryluk. Dorota Chotecka - znana z seriali "Ranczo" i "Miodowe lata" oraz prywatnie żona Radosława Pazury. Anna Karczmarczyk - zaczynała karierę w filmie "Galerianki", potem grała w "M jak Miłość" p skończeniu szkoły teatralnej oglądamy ją w "Na dobre i na złe". Elżbieta Romanowska - aktorka serialu "Ranczo" oraz na przykład z ról w Teatrze Capitol. Rafał Jonkisz - Mister Polski 2015 Julia Wróblewska - gwiazda serialu "M jak Miłość" Izuagbe Ugonoh - bokser i brat Osi, zwyciężczyni Top Model Andrzej Krzywy - wokalista zespołu De Mono Nikodem Rozbicki - znany między innymi z roli w "Listach do M 2", były chłopak Maffashion.   Listę uczestników ogłosiła też gazeta "Fakt", jednak z jednym nazwiskiem się pomylili i zamiast Andrzeja Krzywego podali Roberta Chojnackiego - też z zespołu De Mono :). Teraz pytanie z którymi tancerzami zatańczą gwiazdy z 5. edycji :). Komu z tańczących gwiazd będziesz kibicować? Piątą edycję "Tańca z Gwiazdami" poprowadzi Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna.   Zobacz także: Znamy kolejną gwiazdę wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Zatańczy pewien przystojniak! Który z nich?   Joanna Opozda:...

Magdalena Soszyńska w granatowej marynarce
TV-Show
Andrzej Krzywy odpadł w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami! Zobacz naszą relację
Kto zatańczył najlepiej?

Andrzej Krzywy odpadł w pierwszym odcinku programu "Taniec z Gwiazdami"! Kto ma zatem największe szanse, żeby wygrać piątą edycję? Duże szanse może mieć Izu Ogonoh - jest bokserem, jest bardzo sprawny fizycznie, czy w tańcu będzie mu iść równie dobrze jak w sporcie? A może Katarzyna Stankiewicz ? Wokalistka czuje muzykę w całym ciele, podobnie może być z tańcem! Mówi się, że czarnym koniem "Tańca z Gwiazdami" jest Elżbieta Romanowska, która tańczyła taniec towrzarzyski przez dziewięć lat. 22.22 Andrzej Krzywy i Magda Soczyńska czy Asia Opozda i Kamil Kuroczko - kto opadnie? Decyzją widzów z programem pożegnał się Andrzej Krzywy! Jesteście zawiedzeni? (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Jeszcze wszyscy razem. Kogo dziś żegnamy? Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on  4 marca 2016 22.21 Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki oraz Kasia Stankiewicz i Tomasz Barański też przechodzą dalej! Dorota Chotecka i Robert Kochanek też już mogą wrócić na salę treningową. 22.20 Pierwsza zagrożona para to Asia Opozda i Kamil Kuroczko. Powody do radości mają jednak Waldemar Błaszczyk i Nina Tyrka, którzy już mogą przygotowywać się do treningów. 22.19 Do grona bezpiecznych par dołączają Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa. Julka Wróblewska i Jan Kliment też zdobyli uznanie widzów.  22.18  Kto pożegna się z programem? Na razie bezpieczni są Ela Romanowska i Rafał Maserak! Kolejna para, która dostała się do drugiego odcinka to Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke. Izu Ugonoh i Hania Żudziewicz też są bezpieczni! 22.08 Najmniej punktów zdobyli Joanna Opozda...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik