Modowe masakry na pokazie Bohoboco

Wczoraj w Soho Factory duet Bohoboco zaprezentował swoją kolekcję na wiosnę/lato 2013. Na pokazie zjawiła się cała śmietanka show-biznesu. Większość z zaproszonych na wydarzenie gwiazd zaprezentowała się ze swojej najlepszej strony, zakładając modne i zapierające dech w piersiach kreacje. Jednak wśród całej masy dobrze ubranych ludzi znalazły się cztery celebrytki, które popełniły chyba największe modowe wpadki w swojej karierze.

Zobacz: Ponad 40 gwiazd na pokazie Bohoboco!

Aleksandra Kisio na pokazie Bohoboco pojawiła się w olbrzymim futrze. Aktorka pozując na ściance wyglądała jak Yeti. Tak obszerny płaszcz byłby uzasadniony, gdyby impreza odbywała się na Syberii, a nie w Warszawie przy kilkustopniowym mrozie na zewnątrz.

Katarzyna Glinka wyglądała dość śmiesznie w niebieskim meloniku, czarnej, prześwitującej bluzce ukazującej jej stanik push-up i srebrnych spodniach. Do kompletu aktorka dobrała złotą kopertówkę o kształcie diamentu, w której najczęściej bryluje Edyta Herbuś. Warto również zwrócić uwagę na fatalnie dobrany makijaż do całości stroju. Pomarańczowa szminka gryzła się z intensywnie kolorowym nakryciem głowy.

Kaja Śródka jako stylistka i projektantka powinna znać się na modzie jak mało kto. Jednak jej wczorajsza kreacja nie zachwyciła. Cekinowa babcina spódnica, luźny top i lis na szyi sprawiły, że wyglądała tanio i tandetnie. Jej look dodatkowo pogorszył fatalny makijaż, który sprawił, że celebrytka wyglądała jakby wróciła z całonocnej imprezy.

Ostatnim modowym koszmarem jest stylizacja Pati Sokół. Celebrytka za każdym razem gdy pojawia się na czerwonym dywanie wygląda źle. Tym razem piosenkarka postawiła na obszerną tiulową spódnicę na gumce, która zestawiła z czarnym topem i motorowymi butami. Całość wizerunku pogrążyła fryzura i niebieski makijaż inspirowany rajskimi ptakami.

Która gwiazda wyglądała najgorzej? Zagłosuj w naszym sondażu:


Tak na pokazie wyglądały pozostałe gwiazdy: