Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marzenka M jak miłość rodzi
Fot. MTL Maxfilm
Newsy

Marzenka w "M ja miłość" urodziła. Mamy zdjęcia dziecka!

Marzenka w "M ja miłość urodziła córeczkę. Dziewczynka ma na imię Kalina!

Marzenka w "M jak miłość" została mamą! Niestety, kiedy zaczął się poród Andrzejka nie będzie przy niej! Do szpitala zawiezie ją Ula, a o ich bezpieczeństwo zadba Bartek. Niestety w szpitalu pojawią się pewne niespodziewane okoliczności. O co chodzi? Co zrobi Marzenka na widok personelu medycznego?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Marzenka urodziła córeczkę! 

Na szczęście Ula przywiezie Marzenkę do szpitala na czas, niestety ciężarna kobieta będzie przerażona, że nie ma z nią męża i na widok pielęgniarek powie, że nie będzie rodzić!

Nie, nie zgadzam się! - powie zrozpaczona i doda: Trudno, dziecko musi poczekać! Ja bez męża rodzić nie będę!

Oczywiście usłyszy, że poród już się zaczął i nie ma możliwości, aby go zatrzymać!

To chyba nie od pani zależy, kiedy zaczyna się poród, tylko od dziecka…

Akcja porodowa nastąpi błyskawicznie i już po kilku godzinach Marzenka urodzi córeczkę, którą nazwie Kalina! Andrzejek po pojawieniu się w szpitalu nie będzie krył wzruszenia i... łez!

To cud prawdziwy jest...

Tylko spójrzcie na pierwsze zdjęcie Kaliny Lisieckiej!

Zobacz także: Lilka w "M jak miłość" podjęła ostateczną decyzję o aborcji! Co na to Mateusz?

Kalinka Lisiecka jest już na świecie!

Marzenka w M jak miłość urodziła
Fot. MTL Maxfilm

Do szpitala Marzenkę zawiozła Ula z Bartkiem.

Marzenka M jak miłość rodzi
Fot. MTL Maxfilm

 

 

Hanna Żudziewicz i Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olek pomoże pięknej tancerce, a Nina poinformuje Joasię, że jest w ciąży! Zobaczcie opis i zdjęcia nowego odcinka
Dwie nowe bohaterki w "M jak miłość"!

Dwie nowe bohaterki w "M jak miłość"! Już w 1501 odcinku serialu zadebiutują nowe gwiazdy. Hanna Żudziewicz zagra kontuzjowaną tancerkę, która trafi pod opiekę Olka (Maurycy Popiel). W "M jak miłość" po raz pierwszy pojawi się również Katarzyna Mosek, która wcieli się w Olę, sympatyczną dziewczynę, która skradnie serca Marcina (Mikołaj Roznerski) i Kuby (Krzysztof Kwiatkowski). Jak potoczą się ich wątki i co jeszcze wydarzy się w nowej odsłonie hitu Telewizyjnej Dwójki? Zobaczcie zdjęcia i opis 1501 odcinka "M jak miłość", który zostanie wyemitowany już we wtorek 10 marca.  Zobacz także:   Kinga w "M jak miłość" zrezygnuje z prowadzenia bistro? Przejmie je Chodakowska?

Ula i Janek M jak miłość
Instagram
Newsy
M jak miłość: Janek będzie walczył o życie, a Ula nawet nie odwiedzi go w szpitalu! Dlaczego?
Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie, a Ula (Iga Krefft) nawet nie odwiedzi go w szpitalu? W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji!

Janek (Tomas Kollarik) będzie walczył o życie, a Ula (Iga Krefft) nawet nie odwiedzi go w szpitalu? W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie dramatycznych zwrotów akcji! Najnowszy sezon uwielbianego przez widzów serialu jest wyjątkowo emocjonujący. W ostatnich odcinkach serialu m.in. Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), a mafia zdemolowała mieszkanie Budzyńskiego. Ostatnio okazało się, że prawdziwy dramat czeka także Ulę, która zostanie zaatakowana przez znajomego jej męża. Grzelak napadnie na Mostowiakównę, ale w ostatniej chwili obroni ją Janek. Niestety, w pewym momencie bandyta strzeli do policjanta! Janek w ciężkim stanie trafi do szpitala Jak donosi portal superseriale.se.pl Janek zostanie postrzelony w 1471. odcinku "M jak miłość". Policjant w ciężkim stanie trafi do szpitala, gdzie przejdzie operację. Czy były narzeczony Uli przeżyje? Na szczęście tak! Janek pod opieką specjalistów będzie wracał do zdrowia, a przy jego łóżku będzie czuwać Sonia i jego matka. Niestety, u jego boku zabraknie Uli, która w obawie przed spotkaniem z Weroniką Sobańską (Ewa Kasprzyk) ucieknie ze szpitala. Jak informuje portal superseriale.se.pl Ula spędzi noc w samochodzie pod szpitalem, a następnego dnia spotka się z Sonią. Policjantka powie jej wprost, żeby nie odwiedzała Janka! Ula, naprawdę jedź do domu. Wystarczy, że ja przy nim jestem... Z Jankiem już naprawdę jest wszystko w porządku. Tylko jest jeden problem - jego matka... Jest na ciebie strasznie wkurzona lepiej, żebyście się nie spotkałby, bo naprawdę może być ostro. Dobrze ci radzę - wracaj do siedliska!- powie Sonia.  Czy Ula posłucha rad Sonii i nie odwiedzi Janka, który uratował jej życie? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Przypominamy, że 1471. odsłonę serialu...

Instagram
Newsy
Poród Katii w "M jak miłość". W szpitalu dojdzie do ostrej awantury!
Zobacz, co wydarzy się w 1500. odcinku "M jak miłość"!

Łukasz (Jakub Józefowicz) będzie wspierał Katię (Joanna Jarmołowicz) podczas narodzin ich dziecka? Już wkrótce w "M jak miłość" znów zrobi się gorąco. Jak informuje "Świat Seriali", w 1500. odcinku uwielbianego przez widzów serialu Katia zostanie mamą. Wiadomo również, że przed porodem dziewczyna przeżyje bardzo nerwowe chwile przez Igora (Ali Bahrudinov), z którym pokłóci się w szpitalu. O co?  Czy Łukasz będzie uczestniczył w porodzie? Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! "M jak miłość": Łukasz nie będzie przy Katii podczas porodu W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" Igor poinformował Łukasza, że związał się z Katią i teraz planują wspólną przyszłość. Łukasz dowiedział się wówczas, że po narodzinach bandyta chce wychowywać jego dziecko! Igor groził Łukaszowi i ostrzegał, żeby nie zbliżał się do Katii, a w przyszłości do swojego dziecka. Łukasz zapowiedział, że zamierza uczestniczyć w życiu maleństwa. Teraz okaże się, że chłopaka zabraknie przy narodzinach córki! Jak informuje "Świat Seriali", w 1500. odcinku "M jak miłość" Katia trafi do szpitala, jednak zanim urodzi, pokłóci się z Igorem. Bandyta nie będzie chciał, żeby dziewczyna zadzwoniła do Łukasza! - Muszę zadzwonić do Łukasza - powie Katia - Ja tu jestem, po co ci Łukasz? Nie obchodzisz go ani ty, ani dziecko! - odpowie jej Igor.  - Albo wrócisz po mój telefon, albo urodzę tu, na korytarzu! - powie wściekła dziewczyna.  Igor obieca Katii, że zadzwoni do Łukasza i poinformuje go, że właśnie rozpoczyna się poród. Bandyta jednak tego nie zrobi! Igor przekaże radosne wieści jedynie Otarowi. Katia będzie wściekła, kiedy...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner