Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy

Lilka w "M jak miłość" podjęła ostateczną decyzję o aborcji! Co na to Mateusz?

Lilka w "M jak miłość" podjęła już ostateczną decyzję!

Lilka w „M jak miłość” po tym, jak dowiedziała się, że ojcem jej dziecka jest gwałciciel była zdruzgotana. Dziewczyna jest coraz bliższa podjęcia ostatecznej decyzji, a kiedy poinformuje o niej najbliższych, oni za wszelką cenę będą chcieli odwieść ją od aborcji. Czy Mateusz zaakceptuje decyzję Lilki? Pozwoli jej na usunięcie ciąży?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Lilka w sekrecie usunie ciążę?

Lilka nie zgłosiła nigdzie faktu, że została zgwałcona. Mateusz powiedział Markowi, że to jego dziecko. To wszystko sprawia, że nikt tak naprawdę nie wie, co przeżywa dziewczyna. Chciałaby szybko zapomnieć o tym, co ją spotkało, ale nie może przez fakt, że jest w ciąży z gwałcicielem. W końcu Lilka zdecyduje się na aborcję, sądząc, że to rozwiąże jej problemy. Dziewczyna Mateusza nie poinformowała o gwałcie i nie może dokonać aborcji, wpadnie jednak na inny pomysł! O decyzji usunięcia ciąży powie nawet swojej mamie:

Nie chcę tego dziecka. Nie mogę, nie chcę urodzić tego dziecka... Zrobię wszystko, żeby go nie urodzić - powie zrozpaczona dziewczyna, która chciała targnąć się nawet na własne życie. 

Krystyna będzie pewna, że to dziecko Mateusza, dlatego będzie starała się przekonać córkę, że poradzi sobie z macierzyństwem. Niestety kobieta nie widzi tego, w jak złym stanie psychicznym jest jej córka. Na szczęście Mateusz zdaje sobie z tego sprawę i nie będzie namawiał Lilki, aby urodziła dziecko, chociaż początkowo to robił. Ostatecznie Mostowiak zdecydował, że zaakceptuje jej decyzję:

 Cokolwiek postanowisz, jestem z tobą i będę cię wspierał! - powie Mateusz.

Co zrobi Lilka, aby usunąć ciążę? Jak to wpłynie na jej zdrowie? Dowiemy się już 17 marca!

Lilka i Mateusz M jak miłość
Instagram

Lilka przez gwałt i ciążę chciała popełnić samobójstwo!

M jak miłość Lilka
Instagram

 

 

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Lilka w "M jak miłość" dowie się, kto jest ojcem jej dziecka! Ta wiadomość będzie ciosem...
Lilka w "M jak miłość" zrobi testy DNA. Nie uwierzycie, co zrobi, kiedy pozna prawdę!

Po tym, jak Lilka w „ M jak miłość ” dowiedziała się o ciąży jej życie zmieniło się całkowicie. To nie brutalny gwałt jest teraz jej jedynym problemem, ale niechciana ciąża. Dziewczyna może liczyć na pełne wsparcie ze strony Mateusza, który chce uznać to dziecko bez względu na to, kto jest jego ojcem. Jednak Lilka nie jest w stanie zaakceptować faktu, że miałaby urodzić dziecko gwałciciela. W 1503 odcinku „M jak miłość” Lilka i Mateusz zdecydują się zrobić w tajemnicy badania DNA na ojcostwo. Jednak ich wynik, będzie dla obojga ciosem! Z kim jest w ciąży Lilka w "M jak miłość"? W 1503 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 17 marca okaże się, kto jest ojcem dziecka Lilki. Para podstępem zwolni się ze szkoły, aby mieć wolny dzień i udadzą się po odbiór wyników. Przez cały czas będą mieli nadzieję, że to mimo wszystko dziecko Mateusza, jednak informacja, którą otrzymają od lekarza potwierdzi obawy dziewczyny. Niestety to nie będzie dziecko Mateusza, co oznacza, że jego ojcem jest bandyta, który zgwałcił dziewczynę. Lilka, która do tej pory była w złej kondycji psychicznej, teraz zupełnie się załamie! Zacznie wprost mówić o aborcji, o czym poinformuje swoją matkę i Mateusza. Czy bliscy jej na to pozwolą? Jaką decyzję podejmie dziewczyna? Lilka jest załamana tym, co ją spotkało. Chciała się nawet targnąć na własne życie! Mateusz za wszelką cenę chce znaleźć gwałciciela!           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Taka sytuacja już w #poniedziałek... #zgadnijktoto Post udostępniony przez M jak...

Lilka M jak miłość
Instagram
Newsy
Dramat w "M jak miłość"! Lilka zdecyduje się na aborcję? Czy to gwałciciel jest ojcem dziecka?!
Lilka w "M jak miłość" stoi przed dramatyczną decyzją. Dziewczyna chce usunąć ciążę, bo obawia się, że to dziecko gwałciciela!

Po brutalnym gwałcie w „ M jak miłość ” Lilka panicznie bała się, że będzie w ciąży. W 1496. odcinku, który zobaczymy 24 lutego, ten najczarniejszy scenariusz się jednak sprawdzi! Dziewczyna zacznie myśleć o aborcji. Okres spóźnia się już tydzień, co ja zrobię, jak się okaże, że jestem w ciąży. Niestety jej obawy potwierdzi ginekolog, kiedy powie: „Jest pani w ciąży”. Lilka nadal nie zdecydowała się zgłosić tego, co stało się po klasowym spotkaniu i ma jedynie wsparcie w Mateuszu! Jak chłopak zareaguje na decyzję Lilki o usunięciu ciąży? Lilka zdecyduje się na aborcję? Lilka zupełnie nie radzi sobie z dramatyczną sytuacją, w której się znalazła. W gruzach legły jej plany na przyszłość, a nikt z bliskich nie jest w stanie jej pomóc, bo nie wie, co się stało. Sprawa jest na tyle poważna, że dziewczyna nie chce przystąpić do matury i rozważa aborcję. W końcu zdecyduje, że zrobi testy DNA, żeby dowiedzieć się, kto jest ojcem jej dziecka. Powie też Mateuszowi, że jeśli okaże się, że to nie jego dziecko, zdecyduje się na aborcję. Mateusz pozwoli Lilce na oborcję? Mateusz będzie przerażony tymi słowami, bo kocha Lilkę i jest w stanie zaopiekować się nią i dzieckiem bez względu na to, kto jest ojcem. Mostowiak będzie miał też ogromne wsparcie w babci Basi. Wie też, że jego postawę poparłby dziadek Lucjan. Niestety, Lilka nie jest w stanie zaakceptować faktu, że może mieć dziecko z gwałcicielem. Lilka czuje okropny wstyd, dlatego nie chce powiedzieć nikomu o tym, co się stało. Postanowi popełnić samobójstwo. Kiedy jej matka znajdzie list pożegnalny stanie się jasne, że dziewczyna potrzebuje pomocy specjalisty. Wtedy prawda wyjdzie na jaw? Najgorsze obawy Lilki spełniły się, dziewczyna jest w ciąży! Mateusz był już bliski wyznania prawdy!...

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Mateusz w "M jak miłość" będzie wykorzystany przez Lilkę i jej rodzinę! Czy jego małżeństwo przetrwa?
Mateusz w "M jak miłość" coraz bardziej będzie martwił się o Lilkę. Ma do tego powody! Co się dzieje z dziewczyną?

W małżeństwie Lilki i Mateusza to Mostowiak rezygnuje ze wszystkiego, aby tylko uszczęśliwić swoją żonę. Chciał zamieszkać z nią w rodzinnym domu Mostowiaków, ale Lilka nie chciała zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. W finale „ M jak miłość ” okaże się, że Mateusz pomaga matce Lilki, a tymczasem ona sama imprezuje z koleżankami. Ewa i Ala sprowadzą ją na złą drogę i przez nich dziewczyna wpadnie w alkoholizm? Mateusz w "M jak miłość" obawia się znajomości Lilki z Alą! W 1522 odcinku, który zobaczymy 26 maja Ewka podzieli się z przyjaciółkami swoimi sercowymi problemami z Mikołajem. Okaże się, że chłopak poznał kogoś innego i rozstał się z przyjaciółką Lilki. Dziewczyny, chcąc pocieszyć załamaną dziewczynę wybiorą się razem do baru. Jednak Ala nie powie koleżankom, że to ona jest nową dziewczyną Mikołaja. Jak informuje se.pl siostrzenica proboszcza ukradnie pieniądze z plebanii, aby razem z koleżankami szaleć w klubie.   Tymczasem Mateusz znacznie poważniej podchodzi do małżeństwa z Lilką i chce zacząć utrzymywać rodzinę, dlatego zdecyduje się oddać Krystynie swoją wypłatę, aby zapłacić za rachunki. Po rozmowie z teściową zacznie obawiać się o Lilkę, która długo nie wraca do domu. Szybko okaże się, że spotkanie przyjaciółek zakończy się wielką kłótnią. Będzie chodziło o Mateusza czy o Mikołaja? Zobacz także:  Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!? Lilka po ślubie z Mateuszem zacznie mnóstwo czasu spędzać z przyjaciółkami.  Alicja wpędzi Lilkę w problemy alkoholowe?  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner