Marzena Rogalska pokazała łazienkę
Instagram

Marzena Rogalska z "Pytania na śniadanie" pokazała jak mieszka. Jej pastelowa łazienka robi furorę na Instagramie!

Marzena Rogalska pokazała łazienkę
Instagram

Marzena Rogalska uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, jak urządzone jest jej mieszkanie. Internauci oszaleli na punkcie łazienki gwiazdy "Pytania na śniadanie". Okazuje się, że prezenterka urządziła ją w bardzo Instagramowym stylu! Pastele na ścianach robią ogromne wrażenie, ale wolnostojąca wanna i styl jednej ze ścian tworzą niepowtarzalny klimat! Koniecznie zobaczcie. 

Zobacz także: Tak mieszka Tomasz Kammel. Luksus i minimalizm. Ten jeden szczegół w salonie to marzenie wielu!

Tak mieszka Marzena Rogalska. Łazienka cała w pastelach

Temat urządzania mieszkań jest jak studnia bez dna. Nowe pomysły na urządzanie wnętrz zawsze są w cenie. Jeżeli nie kupiliśmy lub nie wynajęliśmy właśnie nowego lokum to z pewnością po czasie najdzie nas ochota na remont tego aktualnego. W końcu kto nie lubi zmian? Inspiracje teraz można szukać wszędzie jednak najprostszym sposobem okazuje się chociażby przeglądanie zdjęć na Instagramie. Nawet gwiazdy chętnie dzielą się zdjęciami ze swoich domowych królestw. Tym razem na tapetę wzięliśmy łazienkę Marzeny Rogalskiej. 

Prezenterka "Pytania na śniadanie" opublikowała w sieci serię zdjęć, pokazujących jej domową łazienkę: 

Na dzień dobry taka scenka rodzajowa - do mojej prześlicznej pastelowej łazienki wpada nieproszony gość i wykrzykuje z zachwytem - Twoja łazienka jest jak z żurnala, robimy sesję! Przyjaciel prosił tradycyjnie o zachowanie anonimowości (pozdrawiam Cię Adam). Jak widać pozowała cała rodzina i ja się teraz trochę chwalę, ale przede wszystkim raduję, bo ja sobie ten zakątek już dawno wymarzyłam i to jest moje domowe SPA.🛁🧴🌟Pozdrawiam Was gorąco! P.S. I tylko zwróćcie uwagę jak fajnie uchwyciliśmy wpadające promienie słońca, to żadna lampa, to świat nam sprzyjał🌟🌟🌟

Łazienka marzeń Marzeny Rogalskiej jest urządzona w pastelowej kolorystyce. Rządzi róż! W środku panuje minimalizm, a w części centralnej znajduje się duże podświetlane ledową lampą lustro. Wrażenie robi również wolnostojąca wanna. Jedna ze ścian w łazience prezenterki w odróżnieniu od pozostałych jest wzorzysta. Na niej zawieszony został obraz z podobizną właścicielki. Takiego wnętrza nie powstydziłaby się żadna Instagramerka! Niezwykle kobiece i godne pozazdroszczenia wnętrze! 

Zobacz także: Jak mieszka Magda Narożna? Gwiazda "Pięknych i Młodych" pokazała swoją willę w lesie

Marzena Rogalska urządziła łazienkę w pastelowym stylu. "do mojej prześlicznej pastelowej łazienki wpada nieproszony gość i wykrzykuje z zachwytem - Twoja łazienka jest jak z żurnala" - trudno się nie zgodzić z tymi słowami! 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
Instagram

 

Więcej na temat Marzena Rogalska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43