Martyna Kondratowicz z "Hotel Paradise" była na okładce Playboya
Instagram

Martyna z "Hotelu Paradise" odpowiada na hejt po zbliżeniu z Adamem! Zwróciła uwagę na jedną istotną kwestię!

Martyna Kondratowicz z "Hotel Paradise" była na okładce Playboya
Instagram

Martyna i Adam z "Hotelu Paradise" zdecydowali się spędzić ze sobą noc. Po emisji odcinka na uczestniczkę wylała się fala hejtu. Internauci zarzucali jej, że jest "puszczalska" i nie szczędzili również bardziej wulgarnych określeń. Co ważne, krytyka była skierowana tylko w stronę dziewczyny, nikt wówczas nie potępił zachowania Adama. Uczestniczka "Hotelu Paradise" postanowiła odnieść się do opinii, które przeczytała o sobie w internecie. 

Może to być dla Martyny podwójnie trudna sytuacja, ponieważ już na drugi dzień po spędzonej z Adamem nocy, przekonała się, że tylko ją mamił. Nazajutrz oznajmił jej, że żałuje tego, co się stało. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Adama hejtują nie tylko internauci, ale i uczestnicy. "Zachowuje się jak bramkarz z remizy"

Martyna Kondratowicz z "Hotelu Paradise" odpowiada na hejt

Martyna Kondratowicz z "Hotelu Paradise" odniosła się do pełnych nienawiści komentarzy na swój temat, które pojawiły się po wyemitowaniu odcinka, w którym wraz z Adamem uprawiała seks. Uczestniczka zwróciła uwagę na niesprawiedliwość społeczną i to, że winą obarcza się zawsze kobietę, podczas gdy zachowanie mężczyzny jest gloryfikowane: 

Chciałabym powiedzieć trochę więcej o tym, czym jest dla mnie prawda. Prawda to dla mnie najwyższa wartość i wolność. Szukam prawdy w sobie i innych i udział w reality show pokazał mnie w 100% taką, jaką jestem naprawdę. W społecznej świadomości, która wynika z pewnych stereotypów i ról płciowych pewne zachowania kobiet są piętnowane natomiast takie same zachowania mężczyzn są gloryfikowane i uznawane. Natomiast jeżeli jest odwrotnie, mówi się, że kobieta jest puszczalska, jest dziwką, jest rozwiązła seksualnie. Natomiast jeżeli mamy taką samą sytuację jeżeli chodzi o mężczyznę, to mężczyzna jest playboyem, jest doświadczony, jest macho.

Dodała również, że ma świadomość, że ich decyzja o zbliżeniu pod okiem kamer była kontrowersyjna:

Nie od dziś wiadomo, że seks się sprzedaje, jest kontrowersyjny i jest tematem tabu. Ludzie o nim nie mówią ale go oglądają.

Martyna w swoim wideo, w którym odniosła się do hejtu przeczytała kilka szkalujących ją komentarzy. Nie zapomniała również o tych internautach, którzy stanęli po jej stronie: 

Dziękuję wam za wszystkie wiadomości. Wiem, że moja historia nie jest jedyną taką historią. Mogę służyć za wsparcie. Kobiety się ze mną utożsamiają i myślę, że w tym jest ogromna moc, żeby zobaczyły, że nie tylko one przeżywały taką historię.

A Wy co sądzicie o tej sytuacji? Warto wspomnieć, że pozostali uczestnicy, kiedy dowiedzieli się o zachowaniu Adama, dzień po nocy spędzonej z Martyną potępili jego zachowanie. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": nowa uczestniczka uratowała jednego z chłopaków! U Martyny i Adama coraz goręcej!

Martyna Kondratowicz z "Hotelu Paradise" odniosła się do hejtu, który wylał się na nią po emisji odcinka, w którym zdecydowała się na seks z Adamem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Kondratowicz (@martyna.kondratowicz)

Uczestnicy "Hotelu Paradise" potępili zachowanie Adama, ale mimo tego Martyna i tak musiała zmierzyć się z hejtem, który został wylany w internecie. 

Martyna Kondratowicz, nowa uczestniczka "Hotel Paradise"
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48