Wywiad z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska pokazała intymne zdjęcie z okazji urodzin Przemka Kossakowskiego. Miłość kwitnie!

Wywiad z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski po raz pierwszy razem pojawili się na Balu TVN dwa lata temu. Rzadko komentują swoje życie prywatne, ale na ich wspólnych relacjach umieszczanych w mediach społecznościowych widać, że doskonale się dogadują i są szczęśliwi. Teraz podróżniczka publicznie złożyła życzenia urodzinowe partnerowi i pokazała ich wspólne zdjęcie z sesji zdjęciowej! Tylko spójrzcie...

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny Przemka Kossakowskiego. Czego mu życzyła?

Jakiś czas temu na jednym ze zdjęć opublikowanych na Instagramie na palcu podróżniczki pojawiła się obrączka. Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Flesz" para nie wzięła jeszcze ślubu, ale niedawno Przemek Kossakowski w swoim nowym programie nazwał Martynę Wojciechowską swoją narzeczoną, a to oznacza, że ich związek wkroczył już na kolejny etap:

Michał, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście – powiedział wprost Kossakowski w jednym z odcinków "Down the road. Zespół w trasie".

Teraz z kolei Martyna Wojciechowska opublikowała ich wspólne zdjęcie i złożyła Przemkowi Kossakowskiemu szczere życzenia, zwracając się do niego w szczególny sposób:

Pewien wyjątkowy mężczyzna obchodzi dzisiaj 48. urodziny... Wszystkiego najlepszego, Kochanie! -napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie. 

Pod pełnym miłości zdjęciem pary pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy wspierają ten związek i podkreślają, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski idealnie do siebie pasują:

Kochani samych wspaniałości dla Was

Wyjątkowa para, wspaniali ludzie

Super dobrana para <3 Wszystkiego najlepszego! Uwielbiam Was 

Przemku wszystkiego co najlepsze‼️ ależ Wy do siebie pasujecie

Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie!

Przemek Kossakowski skończył 48 lat.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

 

 

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11