Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie
Instagram
Newsy

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są zaręczeni? Ten wpis nie pozostawia wątpliwości

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są zaręczeni? Ten wpis nie pozostawia wątpliwości

Czy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są już zaręczeni? Podróżniczka zamieściła długi wpis na Instagramie, w którym wprost nazwała swojego partnera narzeczonym! Czy para teraz zdecyduje się na ślub?

Zobaczcie cały wpis Martyny Wojciechowskiej! 

Zobacz także: Ile waży Martyna Wojciechowska? "Tyle ważę i nie zamierzam się odchudzać"

Czym Martyna Wojciechowska różni się od większości gwiazd? "Wybrałam inną drogę i..."

Wojciechowska i Kossakowski są już po zaręczynach?

Martyna Wojciechowska znalazła szczęście u boku Przemka Kossakowskiego ponad dwa lata temu. Z pewnością połączyła ich wspólna pasja do podróżowania. Para jednak należy do grona gwiazd, które bardzo strzegą swojej prywatności i w mediach społecznościowych skupiają się głównie na działalności zawodowej. Nie od dziś wiadomo również, że mają wielkie serca i wspólnie angażują się w pomoc potrzebującym.

Tym razem na Instagramie Martyny Wojciechowskiej pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć jak para pomaga w rozwożeniu ciepłych posiłków dla seniorów. Pod fotografiami pojawił się wpis, z którego możemy wywnioskować, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już zaręczeni! 

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ?😍❤️
👉 Daj się zaprosić na randkę 👉 Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) 👉 Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) 👉 Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii [...] - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska. 

W dalszej części wpisu Martyna Wojciechowska zachęciła również swoich fanów do przyłączenia się do akcji "Senior w koronie" i pomocy osobom starszym właśnie poprzez rozwożenie posiłków czy dostarczenie leków. Pod koniec swojego postu podróżniczka również odniosła się do swojego narzeczonego. 

Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno❤️ 👉 Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla🤪 - napisała Martyna Wojciechowska. 

Oczywiście narzeczonym składamy serdeczne gratulacje! To wspaniała para o wielkich sercach!  Na razie jednak nie wiadomo czy para planuje ślub i jak znamy Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego, na pewno będą chcieli szczegóły zachować dla siebie. Tymczasem zobaczcie wpis podróżniczki, z którego dowiadujemy się o zaręczynach tej dwójki! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ?😍❤️ 👉 Daj się zaprosić na randkę 👉 Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) 👉 Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) 👉 Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) DZIŚ ŁĄCZNIE ZOSTAŁO ROZWIEZIONYCH 50 POSIŁKÓW😜 👉 ZACHĘĆ INNYCH DO DZIAŁANIA! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno❤️ 👉 Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla🤪 M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą od ponad dwóch lat! Swoje życie prywatne starają się jednak zatrzymać tylko dla siebie. 

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej

Myślicie, że zdecydują się na ślub? 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Zobacz także
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski na balu TVN

Przemek Kossakowski diametralnie zmienił wygląd. Martyna Wojciechowska: "To inny facet, a nie mój Koska"

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni do ziemi na balu Fundacji TVN

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski razem na wakacjach! W sieci pojawiło się nowe zdjęcie pary!

 

Martyna Wojciechowska
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu"
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu"

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski przed tygodniem wzięli ślub! Oczywiście utrzymali wszystko w sekrecie, a o tym wyjątkowym wydarzeniu, dowiedzieliśmy się dopiero po fakcie. Większość nowych małżeństw wybiera się w podróże poślubne, jednak w obecnej sytuacji, kiedy szaleje koronawirus, jest to nieco utrudnione. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zdecydowali się zorganizować swój wyjazd... jeszcze przed ślubem! Małżonkowie właśnie pochwalili się zdjęciami z podróży na Instagramie. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Jest wideo z wesela Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego! Do jakiej piosenki tańczyli? Wojciechowska i Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży przedślubnej!  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Są ze sobą już od kilku lat, jedną z rzczy, która ich połczyła, jest wspólna pasja do podróży. Wojciechowska i Kossakowski należą do grona gwiazd, które pilnie strzegą swojej prywatności i w mediach społecznościowych skupiają się głównie na swojej działalności zawodowej. Jednak przed tygodniem para postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym wydarzeniem. Okazało się, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub! Tuż po ceremonii na Instagramie podróżnika pojawiło się zdjęcie oraz wzruszający wpis.  Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał pod zdjęciem z Martyną Wojciechowską, Przemysław Kossakowski. Jak się okazało, para zrezygnowała z podróży poślubnej, ale za to wybrała się w podróż... przedślubną! Zdecydowali się na wspólny wyjazd kamperem po Portugalii. Udało im się wszystko zorganizować przed drugą...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner