Martyna Wojciechowska kiedyś i dziś
EastNews

Ile waży Martyna Wojciechowska? "Tyle ważę i nie zamierzam się odchudzać"

Martyna Wojciechowska kiedyś i dziś
EastNews

Martyna Wojciechowska to jedna z polskich gwiazd, dla której wygląd nie jest najważniejszą rzeczą w życiu. Martyna stawia na rozwój duchowy, rodzinę i swoje pasje, m.in. podróże. Wojciechowska nigdy nie mówiła nic o swojej diecie, dlatego tym bardziej zdziwił ją fakt, kiedy ostatnia jedna z firm postanowiła nielegalnie wykorzystać jej wizerunek do reklamy środków na odchudzanie.

Chyba nie jestem przykładem kobiety w rozmiarze 34, delikatnie mówiąc, a jak domyślam się, rozmiar ten jest najbardziej pożądany. Dlatego dziwi mnie wybór, mnie jako tej osoby, która ma być przykładem odchudzania - powiedziała Wojciechowska.

Martyna w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" otwarcie zaprzeczyła współpracy z tą firmą, a przy okazji zwróciła się do widzów z bardzo ważnym apelem:

Chciałabym skorzystać z okazji i zwrócić się do was. Nie polecam żadnych środków na odchudzanie. Nie ma cudownych sposobów, nie ma tabletek, koktajli, niczego, co potrafi zdziałać cuda. To, co ja polecam, to trening, codziennie. Ja trenuję jakieś pięć razy w tygodniu.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska ścięła włosy?! Fani nie mają litości: "O nie!"

Martyna Wojciechowska - wzrost i waga

Martyna Wojciechowska przy okazji powiedziała, że jej ciało i akceptacja siebie jest dla niej bardzo ważna. Powiedziała, że przy wzroście 180 cm waży 75 kilogramów i nie zamierza się odchudzać. Wojciechowska przyznała, że moment kiedy urodziła córkę Marysię, był dla niej na początku trudny:

Pamiętam ten okres, kiedy byłam zaskoczona, że urodziłam dziecko i nie wyszłam ze szpitala w tych jeansach, które miałam jeszcze przed ciążą. Dzisiaj dla wielu kobiet, myślę, że jest to udręka. Jest to coś, co powoduje bardzo wielkie frustracje, depresje, powoduje rozdźwięk pomiędzy tym, co widzisz w social mediach, a pomiędzy tym, co widzisz w lustrze. Kobiety próbują dorównać do wzorca, którego tak naprawdę nie ma – powiedziała Martyna Wojciechowska.

Bardzo szanujemy Martynę Wojciechowską za takie wyznanie. W dzisiejszych czasach, kiedy gwiazdy nie chcą przekroczyć 50-60 kilogramów, Martyna mówi wprost, że waga nie jest dla niej najważniejsza. Gwiazda stawia na zdrowie psychiczne i fizyczne. Brawo!

Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Tak Martyna Wojciechowska wyglądała jeszcze kilkanaście lat temu.

Martyna Wojciechowska w Playboyu
Playboy

Naszym zdaniem, teraz wygląda o niebo lepiej!

Martyna Wojciechowska
EastNews

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43