Marta Żmuda-Trzebiatowska o rozstaniu z narzeczonym
ONS

Żmuda o rozstaniu z narzeczonym: Nadszedł czas by zadbać o siebie

Marta Żmuda-Trzebiatowska o rozstaniu z narzeczonym
ONS

Marta Żmuda-Trzebiatowska przez niemal 9 lat była związana z tancerzem, Adamem Królem. Nieoczekiwanie ich związek rozpadł się kilka miesięcy temu, a aktorkę łączono z Michałem Figurskim, który w tym samym czasie również rozstał się z żoną. Przypomnijmy: Szok! Żmuda Trzebiatowska i Figurski mają... romans?!

Aktorka długo milczała i nie dementowała plotek, ale w końcu postanowiła udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o swoim nowym życiu i podzieliła się przemyśleniami towarzyszącymi jej po rozstaniu z narzeczonym. Nie odniosła się jednak do plotek o rzekomym romansie z Figurskim.

Wydaje mi się, że w jakimś sensie zawsze jesteśmy zniewoleni, od czegoś uzależnieni, za kogoś odpowiedzialni... Nie wiem zatem, jak smakuje wolność. Kiedyś przeczytałam takie zdanie, że właściwie każdy potrafi żyć bez każdego, tylko najwyżej kolor nie ma już koloru, smak smaku, a zapach zapachu... Teraz trochę bardziej skupiam się na sobie. Uprawiam zdrowy egoizm. Wcześniej zawsze byłam dla kogoś (...) Po latach nadszedł czas, by wreszcie zadbać o siebie. Powoli odkrywam siebie - wyznała w wywiadzie dla "Grazii".


Marta to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Myślicie, że długo będzie singielką?

Zobacz: Żmuda: "Dużo rzeczy zmieniłam w swoim życiu"

Marta Żmuda Trzebiatowska z narzeczonym, Adamem Królem na plaży w Międzyzdrojach

Kwitnąca Żmuda na imprezie we włoskiej restauracji:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22