Marta Wierzbicka zdradziła, jak spędza święta! Aktorka na co dzień ma mało czasu dla siebie i bliskich, ponieważ ma bardzo dużo zobowiązań zawodowych. Gwiazda gra w Teatrze Capitol, serialu "Na Wspólnej", a ostatnio zaczęła też podkładać głos do filmu "Alicja w Krainie Czarów - po drugiej stronie lustra". W rozmowie z Party.pl zdradziła, że święta zamierza spędzić w gronie rodziny i nadrobić zaległości. Marta Wierzbicka przyznała także, że ma jeden nietypowy plan na te wolne dni. Jaki?

Reklama

Pokażę coś na Snapchacie. Ja jestem w domu, z rodziną. Trochę odpocznę, mam zaplanowane chorowanie na ten czas, bo muszę się porządnie wychorować, ponieważ wtedy, kiedy mam wolne zawsze choruję. Będą jajka, pisanki i te wszystkie inne tradycyjne rzeczy.

Jak się okazuje, plan Marty dotyczący chorowania sprawdził się. Gwiazda na swoim profilu na Snapchacie poinformowała swoich obserwatorów, że szuka skutecznych sposobów na walkę z chorobą. Macie dla niej jakieś rady? Posłuchajcie też, co jeszcze zdradziła w rozmowie z Party.pl!

Zobacz: Marta Wierzbicka skomentowała żarty z Ani Przybylskiej podczas roastu Wiśniewskiego. Ostro!

Zobacz także

Marta Wierzbicka zdradziła, jak spędza święta wielkanocne

Czy jej plan się powiódł?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama