Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marta Wierzbicka na Verva Street Racing 2014
Akpa
Newsy

Wierzbicka w hipsterskiej kurtce na imprezie. Randka z narzeczonym chyba nie wyszła

Ich miny mówiły wszystko

Wczoraj wieczorem na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się największa motoryzacyjna impreza w tej części Europy - Verva Street Racing 2014. Gospodynią show była Agnieszka Szulim, która sama pokusiła się o wejście smoka na motorze. Przypomnijmy: Seksowna Szulim dała czadu na Stadionie Narodowym. Zaliczyła efektowne wejście

Motoryzacyjne popisy przyszła oglądać też Marta Wierzbicka. Aktorka zaprezentowała się w oryginalnej kurtce i zdawała się być w dobrym humorze. Do czasu. Mimo towarzystwa narzeczonego, Marta nie pozowała z nim fotoreporterom, choć udało im się zrobić wspólne zdjęcie. Nie mają jednak na nim najweselszych min, mamy więc nadzieję, że było to spowodowane towarzystwem paparazzi, a nie nieudaną randką.

Jak wam się podoba w takim hipsterskim wydaniu Wierzbicka?

Zobacz: Wierzbicka wyleci z serialu TVN przez "Taniec z Gwiazdami"? Jest jej komentarz

Marta Wierzbicka na Verva Street Racing 2014

 

Marta Wierzbicka w sukni ślubnej na imprezie:

Kamil Durczok z synem. Syn Kamila Durczoka
Akpa
Newsy
Kamil Durczok pokazał syna. Spędził z nim męski wieczór
Podobny do sławnego taty?

W miniony weekend na Stadionie Narodowym odbyła się wielka impreza motoryzacyjna Verva Street Racing 2014. Wydarzenie poprowadziła Agnieszka Szulim , która pokazała się w seksownym kostiumie i nawet sama posmakowała adrenaliny towarzyszącej tamtego wieczoru kierowcom. Przypomnijmy: Seksowna Szulim dała czadu na Stadionie Narodowym. Zaliczyła efektowne wejście Wśród gości nie zabrakło znanych twarzy. Wśród nich fotoreporterzy wypatrzyli Kamila Durczoka , który zabrał ze sobą swojego nastoletniego syna. Po imprezie panowie wymieniali spostrzeżenia z Moniką Olejnik i jej mężem, którzy również pojawili się na Narodowym. Sądząc po zdjęciach, humory dopisywały. Podobni? oceńcie sami. Zobacz: Durczok chudnie w oczach! Znamy jego dietę Agnieszka Szulim na Verva Street Racing:

Doda i Nergal na tej samej imprezie
ONS/Akpa
Newsy
Doda i Nergal byli na tej samej imprezie. Darski wolał towarzystwo innej gwiazdy
Od ich rozstania minęły już ponad 3 lata

Wczoraj na Stadionie Narodowym odbyło się wielkie widowisko. Do Polski przyjechał bowiem słynny Cirque du Soleil, który przyciągnął kilkadziesiąt tysięcy widzów. Wśród nich nie zabrakło oczywiście gwiazd, a najwięcej uwagi skupiała na sobie Doda w oryginalnej stylizacji. Przypomnijmy: Doda na premierze Cirque du Soleil w długiej koszuli. Nie zapomniała o hicie sezonu Teraz okazuje się, że podczas imprezy mogło dojść do bardzo niecodziennego spotkania. Na stadionie bowiem pojawił się też Nergal , z którym piosenkarka nie widziała się od czasu ich głośnego rozstania na początku 2011 roku. Potem każde z nich dbało o to, aby nie przyjmować zaproszeń na te same imprezy. Wczoraj, mimo sprzyjających okoliczności, do spotkania również nie doszło. Adam bawił się w towarzystwie znajomych m.in. Natalii Klimas (przyjaciółki Agnieszki Szulim) czy Majki Jeżowskiej, z którą nagrał nawet zabawny filmik. Doda zaś przebywała w loży ze swoją świtą. Żałujecie? Jesteśmy pewni, że oboje mieliby sobie dużo do powiedzenia. Zobacz: "Ten związek to był mezalians" Doda na Cirque Du Soleil na Stadionie Narodowym:

Agnieszka Szulim i Marta Wierzbicka razem na imprezie w klubie DZiK
Instagram/ONS
Newsy
Szulim imprezuje z Wierzbicką. Powody do świętowania były dwa
Co oblewały dwie gorące gwiazdy?

Agnieszka Szulim pod koniec stycznia wyleciała z Polski na egzotyczne wakacje żeby naładować baterie przed nowym sezonem "Na językach". Już w marcu na antenie TVN zobaczymy kolejne odcinki ulubionego programu Edyty Herbuś i Kasi Zielińskiej . Zanim jednak to nastąpi, Szulim po powrocie do kraju spotkała się z niewidzianymi od co najmniej tygodnia przyjaciółmi, z którymi wybrała się na wspólną imprezę "pod patronatem" marki Dziedzic Pruski. Zobacz: Tak Szulim odpoczywa na wakacjach Na Instagramie Agnieszka udostępniła zdjęcie z Martą Wierzbicką , na co ta odpowiedziała tym samym. Nie wiemy, czy gwiazdy spotkały się przypadkowo czy wręcz przeciwnie - wspólnie planowały nocne szaleństwa w klubie DZiK na warszawskim Mokotowie, ale (sądząc po zdjęciach) były one udane. Przypomnijmy, że kilka dni temu Marta Wierzbicka skończyła 23 lata . Dlatego powód do oblewania był jeszcze jeden. Zobacz: Tak Marta Wierzbicka zmieniała się w seksbombę Agnieszce Szulim zima nie straszna:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner