Jowita, Radek, Pierwsza miłość, ślub
Instagram

Do "Pierwszej miłości" dołączy gwiazda TVN! Kogo zagra?

Jowita, Radek, Pierwsza miłość, ślub
Instagram

 

Marta Wierzbicka dołączyła do obsady serialu "Pierwsza miłość"! Od momentu, kiedy aktorka zrezygnowała z roli w "Na Wspólnej" minął już ponad rok- teraz Marta zgodziła się zagrać w serialu emitowanym przez stację Polsat. Jak informuje portal superseriale.se.pl pierwsze odcinki z udziałem gwiazdy będziemy mogli zobaczyć na początku 2019 roku. Kogo zagra w "Pierwszej miłości"? 

 

 

Nowa bohaterka namiesza w życiu serialowego Grzegorza?

Marta Wierzbicka rozpoczęła pracę na planie serialu, ale pierwsze odcinki z udziałem aktorki zostaną wyemitowane dopiero na początku przyszłego roku. Okazuje się,  że w "Pierwszej miłości" Marta zagra Weronikę-zawodową tenisistkę, która będzie nękana przez stalkera. Według doniesień portalu superseriale.se.pl bohaterka w którą wciela się aktorka namiesza w życiu Grzegorza (Jan Jankowski)! Czy między Weroniką a Grzegorzem narodzi się romans? Jedno jest pewne, Weronika nie spodoba się Grażynie (Grażyna Wolszczak), która będzie zazdrosna o swojego partnera. 

 

Będziecie oglądać nowe odcinku serialu "Pierwsza miłość" z udziałem Marty Wierzbickiej?

 

Zobacz także: "Pierwsza scena, siedzę na Płoszaju i się... całujemy!" Zienkiewicz opowiada o pierwszej erotycznej scenie w "Pierwszej miłości"

Marta Wierzbicka dołączyła do "Pierwszej miłości".

Marta Wierzbicka na pokazie Tomaotomo
ONS

Aktorka zagra Weronikę, tenisistkę nękaną przez stalkera. 

Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę

Więcej na temat Pierwsza Miłość
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04