Jowita, Radek, Pierwsza miłość, ślub
Instagram

 

Marta Wierzbicka dołączyła do obsady serialu "Pierwsza miłość"! Od momentu, kiedy aktorka zrezygnowała z roli w "Na Wspólnej" minął już ponad rok- teraz Marta zgodziła się zagrać w serialu emitowanym przez stację Polsat. Jak informuje portal superseriale.se.pl pierwsze odcinki z udziałem gwiazdy będziemy mogli zobaczyć na początku 2019 roku. Kogo zagra w "Pierwszej miłości"? 

 

 

Nowa bohaterka namiesza w życiu serialowego Grzegorza?

Marta Wierzbicka rozpoczęła pracę na planie serialu, ale pierwsze odcinki z udziałem aktorki zostaną wyemitowane dopiero na początku przyszłego roku. Okazuje się,  że w "Pierwszej miłości" Marta zagra Weronikę-zawodową tenisistkę, która będzie nękana przez stalkera. Według doniesień portalu superseriale.se.pl bohaterka w którą wciela się aktorka namiesza w życiu Grzegorza (Jan Jankowski)! Czy między Weroniką a Grzegorzem narodzi się romans? Jedno jest pewne, Weronika nie spodoba się Grażynie (Grażyna Wolszczak), która będzie zazdrosna o swojego partnera. 

 

Będziecie oglądać nowe odcinku serialu "Pierwsza miłość" z udziałem Marty Wierzbickiej?

 

Zobacz także: "Pierwsza scena, siedzę na Płoszaju i się... całujemy!" Zienkiewicz opowiada o pierwszej erotycznej scenie w "Pierwszej miłości"

Marta Wierzbicka dołączyła do "Pierwszej miłości".

Marta Wierzbicka na pokazie Tomaotomo
ONS

Aktorka zagra Weronikę, tenisistkę nękaną przez stalkera. 

Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę

Więcej na temat Pierwsza Miłość