Dominika Ostałowska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Marta w "M jak miłość" wróci do byłego męża? Drogi prawniczki i Jacka Mileckiego dawno się rozeszły! 

Dominika Ostałowska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Nowy sezon „M jak miłość zapowiada się bardzo emocjonująco. W serialu w końcu ostatecznie zostanie zamknięty wątek Artura, w życiu Anety i Olka pojawi się nowa postać, a w małżeństwie Zduńskich kryzys stanie się jeszcze poważniejszy.

Okazuje się, że wiele może się zmienić również w życiu Marty Mostowiak. Po wielu problemach z dzieci i chorobie być może w życiu byłej sędzi sytuacja się ustabilizuje, a może nawet znów nawiąże romans! W wywiadzie dla „Świata Seriali” były mąż Marty szczerze zdradził, że chętnie wróciłby do serialu. Czy to oznacza, że losy Marty i Jacka Mileckiego znów się zejdą?

W życiu Marty szykuje się kolejny romans?

Robert Gonera z serialem "M jak miłość" rozstał się w 2009 roku. Zrezygnował wtedy z roli Jacka Mileckiego. Były mąż Mary Mostowiak miał za sobą mroczne interesy z gangsterami, był uzależniony od hazardu i ostatecznie zniknął z życia sędziny, a ślad po nim zaginął. Teraz aktor, który grała Mileckiego zdecydował się na wyznanie, że z chęcią wróciłby do serialu:

Gdyby zaproponowano mi powrót, z wielką chęcią wrócę. Szczególnie ciepło gwiazdor wspomina Dominikę Ostałowską,  którą uwielbiam, bo jest znakomitą aktorką i kochaną osobą. - zdradziła Robert Gonera dla "Świata Seriali". 

Czy powrót Roberta Gonery do serialu jest możliwy? Trzeba przyznać, że scenarzyści czasem zaskakują widzów, a ponowne zjawienie się Jacka Mileckiego do "M jak miłość" z pewnością byłoby jedną z największych niespodzianek. Co sądzicie o takim pomyśle?

Zobacz takżeWymowny komentarz Tomasza Ciachorowskiego pod zdjęciem z planu "M jak miłość"! Czy Artur wróci?

Robert Gonera wcielił się w serialu "M jak miłość" w rolę przystojnego prawnika, Jacka Mileckiego, który skradł serce surowej sędziny.

Robert Gonera w M jak miłość

Marta miała też romans z Rafałem, którego grał Jacek Poniedziałek. 

Marta w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Życie uczuciowe Marty jest mocno zagmatwane. Prawniczka miała już trzech mężów.

Dominika Ostałowska
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22