Marta Manowska z uczestnikami 2. edycji "Sanatorium miłości"
Instagram

Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań specjalnego odcinka "Sanatorium miłości"! 

Marta Manowska z uczestnikami 2. edycji "Sanatorium miłości"
Instagram

Marta Manowska przekazała świetną wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości"! Prowadząca hitowy program o poszukujących miłości seniorach opublikowała na Instagramie zdjęcia z planu i zdradziła, że ruszyły nagrania specjalnego odcinka z uczestnikami drugiej edycji "Sanatorium miłości"! W programie pojawi się m.in. uwielbiana przez widzów Wiesia oraz Iwona i Gerard. Kto jeszcze? Spójrzcie na te zdjęcia!

Ruszyły nagrania specjalnego odcinka "Sanatorium miłości"

Na początku marca br. zakończyła się druga edycja "Sanatorium miłości". Wszyscy fani mieli wówczas nadzieję, że podobnie jak było w przypadku pierwszej edycji, po kilku tygodniach zostanie wyemitowany odcinek specjalny, w którym poznamy dalsze losy uczestników programu. Niestety, jak już wiemy tak się nie stało- ze względu na pandemię koronawirusa nagrania świątecznego odcinka zostały odwołane. Marta Manowska obiecała wówczas, że kiedy tylko będzie to możliwe, spotka się z uczestnikami "Sanatorium miłości 2". 

Dla mnie to też miał być najszybszy rok w życiu. Dlatego cały styczeń siedziałam w Azji, żeby nabrać sił (...) Cały luty nagrywać program „8 wspaniałych”, cały marzec pilot - nowe otwarcie 7 sezonu "Rolnik szuka żony" i piękny, puentujący, wielkanocny odcinek "Sanatorium miłości".  Nad morzem odwołano nas ze zdjęć. Nie powstał. Ale wiem, że powstanie. Będzie w maju, latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności- Marta Manowska pisała na Instagramie. 

Teraz okazuje się, że Marta Manowska wróciła już na plan i nagrywa właśnie specjalny odcinek "Sanatorium miłości"! W programie pojawią się uczestnicy drugiej edycji programu.

(...) program #specjalny @sanatorium_milosci_tvp @sanatoriummiloscilovers zapowiada się swietnie! Ile hitów, ile dobrego humoru!
Dobrze się było zobaczyć po takim czasie!- napisała prowadząca show.

Zobaczcie zdjęcia z planu programu!

Zobacz także: Władysław z "Sanatorium miłości" pokazał nową partnerkę! Wystąpili razem w programie telewizyjnym

Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu specjalnego odcinka "Sanatorium miłości".

Marta Manowska z uczestnikami 2. edycji "Sanatorium miłości"
Instagram

W programie pojawi się m.in. Iwona i Gerard oraz Wiesia.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No jak Jej nie kochać? Ja to bym z Wiesią chciała poprowadzić program #dzis o tym trochę rozmawiałyśmy! Królowa jest tylko jedna To ona z własnej woli podczas pandemii uruchomiła telefon i każdy kto czuł się źle, sam - mógł do Niej zadzwonić! Potem już założyła sekretarkę i odbierała od 14:00 do 19:00 bo telefony dzwoniły już od 7:00😱 i to z całego świata! 🌏☎️ To tylko pokazuje, ile osób jest w potrzebie, i jak ważne rzeczy robi nasza Wiesia! Kocham Ją, Jej energię, Jej dobroć, Jej Białystok! My coś jeszcze razem wymyślimy! O więziach. O ludziach. To najważniejsze🤍A program #specjalny @sanatorium_milosci_tvp @sanatoriummiloscilovers zapowiada się swietnie! Ile hitów, ile dobrego humoru! Dobrze się było zobaczyć po takim czasie! Zostawcie kciuk w górę dla Wiesi! Wykonała tytaniczną pracę podczas pandemii I z tym uśmiechem przyjechała dziś na plan #ja #kocham ❤️💪

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Będziecie oglądać specjalną odsłonę hitu TVP? My z pewnością!

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05