Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Władysław z "Sanatorium miłości" pokazał nową partnerkę! Wystąpili razem w programie telewizyjnym

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Władysław z „Sanatorium miłości” 2 znalazł miłość po programie! Uczestnik popularnego hitu TVP pochwalił się nową partnerką w programie telewizyjnym. Zobaczcie, jak się poznali? Mieszkają już razem?

Władysław z "Sanatorium miłości" pokazał partnerkę!

Władysław nie znalazł partnerki w programie „Sanatorium miłości”, ale zyskał rozpoznawalność, która potem pomogła mu poznać obecną miłość. Wiesia i Władek poznali się w Warszawie niedługo po zakończeniu programu, a dzięki temu, że kobieta kojarzyła mężczyznę z programu szybko znaleźli wspólne tematy:

Poznaliśmy się 20 stycznia. Było to już po emisji trzeciego odcinka programu "Sanatorium miłości". Spotkałem Wiesię w Warszawie i pytałem, jak tam mam się gdzieś poruszać. Ona była akurat zorientować się, kiedy będzie miała pociąg do Zakopanego. No i to było nasze pierwsze spotkanie. Później zostałem rozpoznany przez Wiesławę, no i podwiozła mnie tam, gdzie ja miałem jechać  - wyznał w programie "Bądźmy razem w domu" Władysław. 

Para została też zapytana o okazywanie czułości. Partnerka Władysława bez ogródek odpowiedziała, że mężczyzna cały czas ją adoruje i zawsze pojawia się w kwiatami:

Cały czas Władzio przy mnie jest. Obejmuje mnie czule, przytula. Mówi do mnie: mój skarbeczku, moje słoneczko, moja stokroteczko, moja najukochańsza kobieto. To jest dla mnie fajna relacja, która głaszcze mnie po serduszku - powiedziała Wiesława.

Kobieta zdradziła też, jak wspólnie spędzają czas, kiedy się widują:

Wspólne gotowanie, rozmowy długo, długo w nocy, także jest mi bardzo miło, że aż takie zainteresowanie wzbudziłam w mężczyźnie. Nie sądziłam, że jeszcze mogę poznać człowieka tak szlachetnego i kulturalnego, mając tyle lat ile mam - dodała Wiesława.

Widać, że para doskonale się dogaduje! Tylko spójrzcie, jacy są zakochani!

Zobacz także: Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"

Władysław z „Sanatorium miłości” niedługo po programie znalazł miłość!

Uczestnicy "Sanatorium miłości"
East News

 

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53