Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Władysław z "Sanatorium miłości" pokazał nową partnerkę! Wystąpili razem w programie telewizyjnym

Waldek z 2 edycji Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Władysław z „Sanatorium miłości” 2 znalazł miłość po programie! Uczestnik popularnego hitu TVP pochwalił się nową partnerką w programie telewizyjnym. Zobaczcie, jak się poznali? Mieszkają już razem?

Władysław z "Sanatorium miłości" pokazał partnerkę!

Władysław nie znalazł partnerki w programie „Sanatorium miłości”, ale zyskał rozpoznawalność, która potem pomogła mu poznać obecną miłość. Wiesia i Władek poznali się w Warszawie niedługo po zakończeniu programu, a dzięki temu, że kobieta kojarzyła mężczyznę z programu szybko znaleźli wspólne tematy:

Poznaliśmy się 20 stycznia. Było to już po emisji trzeciego odcinka programu "Sanatorium miłości". Spotkałem Wiesię w Warszawie i pytałem, jak tam mam się gdzieś poruszać. Ona była akurat zorientować się, kiedy będzie miała pociąg do Zakopanego. No i to było nasze pierwsze spotkanie. Później zostałem rozpoznany przez Wiesławę, no i podwiozła mnie tam, gdzie ja miałem jechać  - wyznał w programie "Bądźmy razem w domu" Władysław. 

Para została też zapytana o okazywanie czułości. Partnerka Władysława bez ogródek odpowiedziała, że mężczyzna cały czas ją adoruje i zawsze pojawia się w kwiatami:

Cały czas Władzio przy mnie jest. Obejmuje mnie czule, przytula. Mówi do mnie: mój skarbeczku, moje słoneczko, moja stokroteczko, moja najukochańsza kobieto. To jest dla mnie fajna relacja, która głaszcze mnie po serduszku - powiedziała Wiesława.

Kobieta zdradziła też, jak wspólnie spędzają czas, kiedy się widują:

Wspólne gotowanie, rozmowy długo, długo w nocy, także jest mi bardzo miło, że aż takie zainteresowanie wzbudziłam w mężczyźnie. Nie sądziłam, że jeszcze mogę poznać człowieka tak szlachetnego i kulturalnego, mając tyle lat ile mam - dodała Wiesława.

Widać, że para doskonale się dogaduje! Tylko spójrzcie, jacy są zakochani!

Zobacz także: Marta Manowska i jej partner planują ślub?! Zaskakujący komentarz uczestnika "Sanatorium miłości"! "Oni bardzo się kochają"

Władysław z „Sanatorium miłości” niedługo po programie znalazł miłość!

Uczestnicy "Sanatorium miłości"
East News

 

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31