Marta Manowska Marta manowska w sukience z Zary Marta Manowska promuje swoją książkę Marta Manowska Marta Manowska
Marta Manowska
Instagram
1/5
Marta Manowska
Instagram

 

Marta Manowska opowiedziała o uczestnikach programu "Rolnik szuka żony"! Za nami cztery edycje wielkiego hitu o poszukujących miłości rolnikach, a już wkrótce fani będą mogli zobaczyć piątą odsłonę show. Widzowie pokochali program TVP, który od samego początku prowadzi właśnie Marta Manowska. Fani "Rolnik szuka żony" śledzą losy uczestników, którzy przed kamerami próbują odnaleźć swoje drugie połówki. W jednym z ostatnich wywiadów Marta Manowska zdradziła, czym kierują się rolnicy przy wyborze swojej partnerki w programie. 

Co o uczestnikach programu "Rolnik szuka żony" powiedziała Marta Manowska? Komentarz prowadzącej show na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Marta Manowska o znajomości Zbyszka z Justyną! "Wysłuchałam tego co on czuje"

2/5
Marta manowska w sukience z Zary
Mat. prasowe

 

Marta Manowska w rozmowie z "Życiem na Gorąco" nie ukrywa, że mężczyźni biorący udział w show, częściej niż kobiety kierują się rozsądkiem. 

Kobiety częściej szukają miłości, mężczyźni wykazują tu więcej rozsądku. Czasem wiedzą, że nie zostawią gospodarstwa i nie ruszą w ślad za uczuciem. Często, dokonując wyboru, pytają: czy lepiej gdyby kobieta zajmowała się domem, czy też, żeby miała swoje pasje. Większość mężczyzn uważa, że jednak dobrze, aby miała swoje życie, ponieważ kluczem do miłości jest to, że każdy ma swój świat, a my tym światem możemy się dzielić- przyznaje Marta Manowska. 

Co jeszcze mówi Manowska?

 

Zobacz także: Ruszyły nagrania do 5. edycji „Rolnik szuka żony”! Nie obyło się jednak bez problemów…

3/5
Marta Manowska promuje swoją książkę
East News

 

Marta Manowska, która jakiś czas temu wydała książkę o uczestnikach poprzednich edycji programu "Rolnik szuka żony", zdradziła czego od nich się nauczyła. 

Wiele można się od nich nauczyć. Na przykład, jak poukładać własne priorytety, jak podchodzić z szacunkiem do drugiego człowieka, do natury, do rodziny. Jak kontynuować dzieło rodziców. Po programie ponownie odwiedziłam ich, by zadać im ważne pytania, dotyczące miłości, sensu życia. O tym też jest moja książka. Jest to wywiad-rzeka. W książce pokazuję zmianę dokonującą się w moich bohaterach. A oni dają odpowiedzi na wiele pytań, które widzowie zadawali sobie już po emisji programu - przyznala w rozmowie z "Życiem na Gorąco".

 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Ania Michalska nie chciała udzielić wywiadu Manowskiej do książki! Mocne słowa: "Straciłam prywatność"! 

4/5
Marta Manowska
Instagram

 

Marta Manowska zdradziła przy okazji, jakie cechy powinien posiadać jej wymarzony partner.

Powinien być inteligentny, ciepły i czuły. Muszę wiedzieć, że mnie ochroni. Chcę czuć się przy nim bezpiecznie. Podoba mi się, kiedy mężczyzna ma swoje pasje i zainteresowania.

5/5
Marta Manowska
Instagram