ONS.pl
1/4
ONS.pl

 

Lada moment na ekranach naszych telewizorów pojawi się długo oczekiwane "Sanatorium miłości". Kilka dni temu poznaliśmy już uczestników, jak i pokazaliśmy Wam zwiastun pierwszego odcinka! Program na antenie TVP poprowadzi znana i lubiana z "Rolnik szuka żony" Marta Manowska. Dziennikarka, która ostatnio zachwyca swoim wyglądem, wyznała, że dzieje się tak między innymi właśnie przez wizytę w sanatorium! Czy Marta na miejscu poznała drugą połówkę? 

 

Zobacz też: Kiedy zobaczymy nowy program z Martą Manowską w TVP? Znamy datę premiery "Sanatorium miłości"!

2/4
Marta Manowska pokazała swoją mamę
Facebook

 

Marta Manowska od 2014 roku pomaga samotnym osobom znaleźć miłość. Nie da się ukryć, że przez ten czas dziennikarka przeszła spektakularną metamorfozę. Dziś Manowska zachwyca na każdym kroku! Jak to się stało, że Marta błyszczy ostatnio na salonach?

Miłość bardzo pomaga, jestem wegetarianką od kilku lat, odżywiam się zdrowo. Staram się ruszać. Było bardzo dużo pracy teraz, więc praca też. Zresztą byłam na wikcie sanatoryjnym, na diecie wegetariańskiej, więc może to też tego efekty. A tak na serio, dobrze mi i się cieszę z tego ubytku – powiedziała szczęśliwa. 

3/4
Marta Manowska na gali TeleKamery 2015

 

W ostatnim z wywiadów dla WP Marta zdradziła, że jest zakochana, ale jest to "trudna miłość". Czy gwiazda w końcu zdecydowała się wyjawić kim jest jej partner? 

Myślę, że to ten jedyny. I tak mówię więcej, niż do tej pory mówiłam (...). Mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła – mówiła. 

4/4
Marta Manowska na koncercie "Gwiazdy na gwiazdkę"
Akpa

 

Czy Marta Manowska w najbliższym czasie wyjdzie za mąż? Trzymamy kciuki! 

Więcej na temat Marta Manowska