Marta Glik, Kamil Glik
Instagram

Smutna rocznica ślubu Glików. Jak Marta pociesza Kamila po przegranym meczu na Mundialu?

Marta Glik, Kamil Glik
Instagram

 

Marta Glik i Kamil Glik obchodzą dziś 7. rocznicę ślubu! Dwa lata temu na Euro mieli co świętować, bo polska drużyna odnosiła same sukcesy. Teraz para obchodziła rocznicę w czasie Mundialu. Niestety Kamil Glik przed Mundialem uległ fatalnej kontuzji i nie mógł pomóc polskiej drużynie podczas najważniejszych spotkań na Mundialu. W meczu z Kolumbią zagrał tylko 10 minut. Marta Glik jednak pojechała do Rosji, żeby kibicować mężowi z trybun. A teraz dodała wpis wspierający go po przegranej.

Marta Glik, Kamil Glik 7. rocznica ślubu
Instagram

 

"Oby ten uśmiech szybko wrócił na nasze twarze. Dziś nasza 7. rocznica ślubu i mimo smutku w sercu, bije miłość bezgraniczna. Kocham Cię" - napisała Marta Glik. 

 

Kamil Glik odpisał jej, że na pewno wróci uśmiech. 

 

Para 7 lat temu miała ślub jak z bajki! Podjechali bryczką do kameralnego, zabytkowego kościoła i ślubowali sobie miłość. Następnie limuzyną udali się do Wisły, żeby bawić się na weselu do rana.

Marta Glik, Kamil Glik 7. rocznica ślubu
Instagram

 

A 31 sierpnia 2013 Marta Glik urodziła córeczkę Victorię.

Jak mieszka Kamil Glik z żoną Martą?
Instagram

 

 

Jak się poznali Marta Glik z Kamilem Glikiem?

 

Wychowywaliśmy się na tym samym osiedlu w Jastrzębiu, ale poznaliśmy się, kiedy mieliśmy po 7 lat. Razem chodziliśmy do podstawówki, gimnazjum, liceum. Na początku się nie lubiliśmy. Kamil często mi dokuczał, przekomarzał się ze mną. Później to wszystko się odwróciło i od trzeciej klasy gimnazjum jesteśmy parą - opowiadała w jednym z wywiadów Marta Glik.

 

Marta Glik zajmuje się domem i rodziną oraz załatwia sprawy za męża.

 

Trochę wstydliwy jest. Jak trzeba coś załatwić w urzędzie, to mówi: "Marta, może ty zadzwoń i to zrób". Moim zdaniem to taki twardziel o gołębim sercu. Dla niego najważniejsza jest rodzina - powiedziała ciepło o mężu Marta Glik.

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

 

Zobacz także: Był o włos od śmierci! Niezwykła historia Kamila Glika!

Więcej na temat Kamil Glik Marta Glik
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13