Ostatnie miesiące 2022 roku były szczególnie owocne dla Mariny i Wojciecha Szczęsnego. Podczas Sylwestra gwiazdy mogły świętować wiele sukcesów, zwłaszcza że żona bramkarza wystąpiła podczas imprezy TVP w Zakopanem. Natomiast bramkarz został okrzyknięty bohaterem reprezentacji Polski po świetnych występach na mundialu w Katarze. Nic dziwnego, że para zaczęła wzbudzać coraz większe emocje i fani czekali, by zobaczyć sportowca i piosenkarkę na Gali Mistrzów Sportu 2023. Mnóstwo Polaków uważało, że zawodnik Juventusu F.C. jest murowanym faworytem do zajęcia miejsca na podium. Uroczystość zakończyła się jednak podwójnym rozczarowaniem i gorzkimi słowami Mariny.

Reklama

Marina nie odebrała nagrody na Gali Mistrzów Sportu 2023 i skomentowała wynik. Wojciech Szczęsny poza Top 10

Gala Mistrzów Sportu 2023 jak zwykle przyniosła wiele emocji i przyciągnęła plejadę gwiazd. Tegoroczny Plebiscyt Przeglądu Sportowego i Polsatu wygrała Iga Świątek. Trudno kłócić się z werdyktem, ponieważ 21-letnia tenisistka już od dłuższego czasu osiąga niesamowite wyniki i jest pierwszą rakietą według rankingu WTA. Kontrowersje pojawiły się jednak przy innych nazwiskach.

Zobacz także: Zaskakujące słowa Igi Świątek na Gali Mistrzów Sportu: "Gówniara z paletką dostarczyła emocji"

East News/Pawel Wodzynski

Część fanów przeżyła podwójne rozczarowanie po imprezie, na której zabrakło m.in. bramkarza reprezentacji Polski. Marina skomentowała nieobecność Wojciecha Szczęsnego na gali w rozmowie z naszą reporterką. W trakcie imprezy towarzyszył jej brat męża. Kolejnym ciosem okazało się miejsce, jakie przyznano sportowcowi.

- Gala Mistrzów Sportu i… ja (... i co ja robię tu, uuu, co Ty tutaj robisz?). Gratuluję wszystkim nominowanym — napisała piosenkarka na Instagramie.

Paweł Wodzynski/East News

Po mundialu w Katarze 2022 wydawało się, że Wojciech Szczęsny był najjaśniejszym punktem naszej kadry. Tymczasem bramkarz nie znalazł się nawet w pierwszej dziesiątce plebiscytu, co wyraźnie zdenerwowało jego fanów. Marina otrzymała mnóstwo wiadomości w tej sprawie.

Zobacz także

- Pięknie wyglądałaś! Chyba za ładnie, żeby odebrać nagrodę... Ech, niepojęte.
- Nie wiem, za co Lewandowski dostał nagrodę. Szczęsny powinien być na jego miejscu. - Wojtka nie było nawet w pierwszej dziesiątce, a to dlatego, że za jego osiągnięcia na Mistrzostwach Świata miejsce pierwsze to nadal za mało!
- Spoko, Marina, ja też myślałam, że Wojtek będzie w top 10 i że cię zobaczę, jak odbierasz nagrodę. Niemniej jednak wyglądasz obłędnie jak zawsze! Dla nas TOP i ty i Wojtek. Jesteście super i buziaki! — czytamy w komentarzach.

Instagram @marina_official

Marina postanowiła odpowiedzieć na ostatnią z wiadomości. Wokalistka krótkim komentarzem dała jasno do zrozumienia, że również jest nieco rozczarowana wynikiem plebiscytu. Zauważyła, że Wojciech Szczęsny cieszył się dużym wsparciem.

- Sądząc po okrzykach na sali, też tak myślałam — odpowiedziała.

Zobacz także: Gala Mistrzów Sportu 2023: Mama Roberta Lewandowskiego odebrała nagrodę za syna: "Jestem dumna"

Reklama

Też jesteście zawiedzeni?

Instagram @marina_official
Instagram @marina_official
Reklama
Reklama
Reklama