Marina rozjaśniła włosy
ONS

Jeszcze rok temu Marina była jedną z najbardziej aktywnych celebrytek w polskim show-biznesie. Młoda wokalistka sporo koncertowała i nie stroniła od obecności na salonach. Z czasem jednak coraz więcej czasu zaczęła spędzać w USA, a odkąd jej serce zdobył Wojciech Szczęsny, życie Mariny toczy się głównie w Londynie. Bramkarz dba o to, aby jego ukochanej nie brakowało atrakcji. Przypomnijmy: Szczęsny spełnił wielkie marzenie Mariny. Zabrał ją na wyjątkowy koncert

Marina znalazła w końcu czas, aby pojawić się na chwilę w Polsce. Okazją do przyjazdu jest dzisiejszy mecz reprezentacji Polski ze Szkocją, podczas którego w bramce pojawi się niemal na pewno właśnie Szczęsny. Łuczenko z pewnością będzie mu kibicować na Stadionie Narodowym i nie ma wątpliwości, że będzie najseksowniejszym kibicem na trybunach. Tym bardziej, że śliczna piosenkarka od razu po przylocie odwiedziła popularny salon fryzjerski Maniewskiego, w którym mocno rozjaśniła włosy. Trzeba przyznać, że modne ombre pasuje Marinie, jak mało komu!

Tak w odświeżonej fryzurze prezentuje się Marina. Tęskniliście za nią?

Zobacz: Brytyjskie media zachwycają się Mariną. Nie szczędzą jej komplementówMarina i Wojciech Szczęsny podczas Opener Festival: