Marina w czarnej sukience

MaRina pokazała pierwsze zdjęcie z podróży poślubnej!

Marina w czarnej sukience

MaRina pokazała pierwsze zdjęcie z podróży poślubnej z Wojtkiem Szczęsnym. W niedzielę świeżo upieczone małżeństwo rozpoczęło pierwszy etap podróży. Zakochani wybrali najpierw Japonię i jej stolicę, czyli Tokio. Wokalistka pochwaliła się tą informacją na swoim Instagramie. Teraz, kiedy emocje po porażce z Portugalią już nieco opadły, piłkarze mogą poświęcić się swoim bliskim i spędzić z nimi trochę czasu. To też doskonała okazja do tego, aby wyjechać na wakacje zanim rozpoczną się eliminacje od Mistrzostw Świata.

MaRina i Wojciech Szczęsny powiedzieli sobie "tak" kilka dni przed rozpoczęciem Euro, a więc nie było czasu na to, aby wybrać się w podróż poślubną. Teraz nadrabiają zaległości, a MaRina napisała, że czeka ich podróż dookoła świata. Ciekawe, jaki będzie ich kolejny przystanek podczas wyprawy. Może zdecydują się na ukochaną Tajlandię, gdzie początkowo planowali ślub?

Tymczasem artystka na Instagramie jest bardzo oszczędna w relacjonowaniu podróży. Jednak inaczej sytuacja się ma na Snapchacie, gdzie Łuczenko-Szczęsna chętnie zamieszcza filmiki i zdjęcia zrobione w Japonii. Zobaczcie jedno z nich!

 

Zobacz: Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała słodkie ZDJĘCIE z tatą z 1993 roku! Jak wyglądała w dzieciństwie? SŁODKIE!

 

MaRina pokazała pierwsze zdjęcie z podróży poślubnej.

Marina w czarnej sukience

MaRina i Wojciech Szczęsny wyjechali do Japonii.

Marina i Szczęsny w podróży poślubnej!
Instagram

Więcej na temat Marina Wojciech Szczęsny
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33