Marina z synkiem, Liamem Marina pokazała nowe zdjęcie syna Marina pokazała nowe zdjęcie syna Marina
Marina z synkiem, Liamem
1/4
Marina z synkiem, Liamem

Marina pokazała nowe zdjęcia swojego synka i chyba nie spodziewała się tego, że ubranko małego Liama wywoła tyle emocji wśród internautów. Piosenkarka została mamą ponad 2 miesiące temu i od tamtej chwili bardzo rzadko pokazuje fotki swojego synka. Tym razem zrobiła wyjątek i wywołała burzę! Wśród pozytywnych komentarzy pojawiło się sporo wpisów, w których zarzucano jej, że źle ubiera synka. Marina odpowiedziała na zaczepki internautów! 

Zobaczcie słodkie zdjęcia Mariny, Wojtka Szczęsnego i małego Liama! 

 

Zobacz także: Już wiadomo, kim w przyszłości zostanie Liam Szczęsny! ;) Marina pokazała uroczy prezent dla synka

2/4
Marina pokazała nowe zdjęcie syna
Instagram

Marina pokazała m.in. słodkie zdjęcie małego Liama i Wojtka Szczęsnego. Syn sportowca i piosenkarki rośnie jak na drożdżach! Internauci byli zachwyceni. 

jak ten czas leci, fajna rodzinka


Świetna kochająca się rodzinka. A tatuś przeszczęśliwy 👨‍👩‍👦😍👌


Jaki synuś już duży chłopczyk😊❤ - pisali fani. 

Niestety, drugie zdjęcie na którym Marina pozuje z synkiem nie wszystkim przypadło do gustu! Internauci krytykowali ubranko chłopca. Dlaczego? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Zobacz także: MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA W KONTROWERSYJNYCH BUTACH. FANI PISZĄ - 'KOSZMARNE', 'CUDACZYSZ'

3/4
Marina pokazała nowe zdjęcie syna
Instagram

Młoda mama pochwaliła się zdjęciem z Liamem, który pozował w bluzie podczas, gdy sama Marina miała na sobie top na ramiączkach. Internauci krytykowali więc artystkę sugerując, że źle ubiera synka. 

Hmmm ty masz krótki rękaw, a miś futro ... coś mi nie pasuje ...

 

Przede wszystkim dziecka nie wolno przegrzewac, a to rodzice robią notorycznie. Każdy lekarz z aktualną wiedzą powie ci ze lepiej żeby dziecku było chłodniej niż zbyt ciepło.

 

Nie za gorąco mu?:)- pisali internauci. 

Marina odpowiedziała! 

nie rozumiem po co ta dyskuja. Wychodziliśmy na spacer w deszczowy dzień... było 15/20 stopni. Słodko wyglądał więc szybciutko zrobiliśmy Zdjęcie pamiątkowe. Ja ubieram bluze w ostatniej chwili... właściwie ściągnełam ją do zdjęcia żeby szczuplej wyglądać. Ot cała filozofia 🙀- napisała młoda mama. 

4/4
Marina
Instagram

Przypominamy, że Marina została mamą ponad 2 miesiące temu. Piosenkarka przekazała wówczas radosną wiadomośc za pośrednictwem Instagrama. 

Zobacz także: PAMIĘTACIE PIĘKNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ MARINY? OKAZUJE SIĘ, ŻE BYŁA TEŻ DRUGA

Więcej na temat Marina dzieci gwiazd