Marina, Joanna Opozda, Julia Wieniawa
Newsy

Marina broni Joanny Opozdy, a Julia Wieniawa imprezuje z Sandrą Kubicką. Coraz więcej osób angażuje się w konflikt między gwiazdami! Po której stronie stają?

Ta afera raczej szybko się nie zakończy!

Joanna Opozda i Julia Wieniawa w krótkim odstępie czasu pojawiły się w niemal identycznych stylizacjach. Gwiazda serialu "Zawsze warto" kreację z piórami wybrała na gościnny występ w "Top Model", a niedługo potem na premierze filmu "Dolina bogów" Joanna Opozda pojawiła się w takiej samej sukience, z tym, że wybrała inny kolor. Julia Wieniawa opublikowała na Instastories wpis, w którym zaznacza, że obecna partnerka Antka Królikowskiego inspiruje się jej stylem. Okazuje się, że afera szybko się nie zakończy, bo angażują się w nią kolejne gwiazdy!

Swoje komentarze w sieci umieściły m. in Marina i Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Wygląda na to, że wsparcie znalazła też Julia Wieniawa, bo w weekend imprezowała z Sandrą Kubicką, która jak wiadomo wcześniej była w konflikcie z Joanną Opozdą. Wtedy poszło o adopcję psa!

Joanna Opozda przyjaźni się z Mariną... Co myśli o jej nowym singlu? A o jej stylu?

Marina broni Joanny Opozdy?

Marina wypoczywa właśnie z rodziną na greckich wakacjach, ale postanowiła wtrącić się w aferę na linii Julia Wieniawa i Joanna Opozda. Piosenkarka komplementuje w komentarzu swoją przyjaciółkę i żartuje, że to jej stylizacją się zainspirowała:

Wyglądałaś obłędnie, ale pióra zgapiłaś chyba ode mnie z balu TVN z 2019? (żarcik) . My już nie możemy doczekać się Ciebie w roli Bardot.

Joanna Opozda odpowiedziała na żartobliwy komentarzy Mariny:

Mara, ty moja inspiracjo! Masz mnie  - odpowiedziała Joanna Opozda. 

Jednak komentarz piosenkarki nie spodobał się jej fankom, które wprost piszą, że nie powinna mieszać się w konflikt między innymi osobami:

Marina, bardzo Cię lubię, ale komentarz nie na miejscu. Jesteś dorosłą kobietą, starszą od Julki. Mówisz, że unikasz dram w Internecie, a prowokujesz. Klasę zachowała Asia, odpowiadając krótko i na temat. Nie ma potrzeby, abyś dawała coś od siebie. Naprawdę. - napisał wprost jedna z Internautek.

Wygląda na to, że to nie koniec afery dotyczącej podobnych stylizacji, bo Julia Wieniawa imprezowała w towarzystwie Sandry Kubickiej, która wcześniej była na wojennej ścieżce z Joanną Opozdą. Obecna partnerka Antka Królikowskiego oskarżyła wtedy modelkę o porzucenie psa. Wygląda na to, że Wieniawa i Kubicka doskonale bawiły się w swoim towarzystwie i z pewnością miały sporo wspólnych tematów!

Julia Wieniawa i Sandra Kubicka razem imprezują
Instagram

Zobacz także: Fan do Joanny Opozdy: "Pusta jesteś. Ten twój Antoś też na żadne studia aktorskie nie poszedł" Ostro mu odpowiedziała!

Przypominamy od czego zaczął się konflikt!

Wszystko zaczęło się, kiedy Julia Wieniawa napisała na Instagramie, że "fajnie być inspiracją dla innych aktorek" wbijając szpilę Joannie Opozdzie. Obecna partnerka postanowiła odpowiedzieć na te zarzuty i wypomniała Julii Wieniawie brak wykształcenia aktorskiego.

Julia Wieniawa i Joanna Opozda mają konflikt?
Instagram

Okazuje się, że na tym nie koniec afery o niemal identyczne stylizacje byłej i obecnej partnerki Antoniego Królikowskiego. Marina zdecydowała się zaangażować w konflikt i podgrzała atmosferę, stając po stronie przyjaciółki, Joanny Opozdy. 

Marina w jeansowej spódnicy mini
Instagram

Głos w sprawie stylizacji Joanny Opozdy zabrała też Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która w komentarzu pod zdjęciem partnerki syna napisała:

Pięknie wyglądałaś, na film się wybieram, też lubię

KOnflikt Opozda Wieniawa
Instagram

Tymczasem sama Joanna Opozda postanowiła zakończyć temat ze swojej strony i zdradziła, kim faktycznie się zainspirowała:

Joanna Opozda
Instagram

 

Zobacz także
Julia Wieniawa i Joanna Opozda mają konflikt?

Joanna Opozda ostro odpowiada Julii Wieniawie. Wypomniała jej wykształcenie! To początek konfliktu? 

Julia Wieniawa i Joanna Opozda w podobnych stylizacjach

Julia Wieniawa wbiła szpilę nowej partnerce Antka Królikowskiego? Poszło o stylizacje. Są niemal identyczne! 

 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na wakacjach
Instagram
Newsy
Joanna Opozda chwali się zdjęciami w bikini z Antkiem Królikowskim. Planuje zemstę na Julii Wieniawie?
Joanna Opozda chwali się zdjęciami w bikini z Antkiem Królikowskim. Planuje zemstę na Julii Wieniawie?

O Joannie Opoździe w ostatnim czasie zrobiło się niezwykle głośno, głównie dzięki Julii Wieniawie, która postanowiła wbić szpilkę nowej dziewczynie jej eks chłopaka Antka Królikowskiego. Wieniawa zarzuciła Opoździe, że ta kopiuje jej styl - poszło  o kreację z piórami , którą Wieniawa miała na sobie na nagraniu jednego z odcinków "Top Model". Opozda nie pozostała dłużna Wieniawie i wytknęła jej brak formalnego wykształcenia aktorskiego. I tak wszystko się zaczęło... W aferę włączyła się również niespodziewanie  Marina, która opowiedziała się po stronie Opozdy , wbijając delikatnie szpileczkę Wieniawie: Wyglądałaś obłędnie, ale pióra zgapiłaś chyba ode mnie z balu TVN z 2019? (żarcik). My już nie możemy doczekać się Ciebie w roli Bardot - napisała żartobliwie Marina do Joanny Opozdy, tym samym śmiejąc się z Wieniawy. Za to Julia Wieniawa w tym samym czasie pokazała zdjęcia, na których widać było jak imprezuje z Sandrą Kubicką, z którą Opozda miała jeszcze jakiś czas temu konflikt dotyczący adopcji psa ( Joanna Opozda oskarża Sandrę Kubicką o porzucenie psa! Modelka ostro odpowiada ). Wojna Opozdy i Wieniawy rozkręcała się w najlepsze, kiedy nagle... Joanna Opozda najwyraźniej postanowiła odpocząć od całego zamieszania. Razem ze swoim obecnym chłopakiem Antkiem Królikowskim pojechała na wakacje. Para zdecydowała się na Grecję, gdzie Opozda robi masę zdjęć i chwali się nimi na Instagramie. Zobacz także:   Julia Wieniawa wbiła szpilę nowej partnerce Antka Królikowskiego? Poszło o stylizacje. Są niemal identyczne! Wysyłamy uściski - napisała Joanna Opozda na Instagramie. W takich warunkach rzeczywiście można odpocząć! Myślicie, że Opozda spokojnie odpoczywa z ukochanym czy jednak tworzy w...

Antoni Królikowski
Instagram
Newsy
Antoni Królikowski zareagował na docinki Julii Wieniawy i Joanny Opozdy! Dodał bardzo wymowny wpis
Antoni Królikowski zareagował na docinki Julii Wieniawy i Joanny Opozdy! Dodał bardzo wymowny wpis

Dzisiejszy dzień jest pełen uszczypliwości! A wszystko zaczęło się od porannego postu Julii Wieniawy . Antoni Królikowski i Joanna Opozda pojawili się na premierze filmu "Dolina Bogów" i obecna partnerka aktora wybrała na tę okazję sukienkę w podobnym stylu, jaką kilka tygodni temu miała na sobie Julia Wieniawa na planie "Top Model". Była partnerka Antoniego Królikowskiego postanowiła żartobliwie i nieco złośliwie to skomentować.  Hehe fajnie być inspiracją modową dla innych aktorek - napisała Julia Wieniawa Na odpowiedź Joanny Opozdy nie musieliśmy długo czekać!  Fajnie jest inspirować młodzież, w szczególności w sposób pozytywny np. do NAUKI, zdobycia wykształcenia wyższego, tak żeby później mogli faktycznie nazywać się "aktorami". A zazdrość to zły doradca :) Miłego dnia. - napisała Joanna Opozda.  Zobacz także:   Joanna Opozda ostro odpowiada Julii Wieniawie. Wypomniała jej wykształcenie! To początek konfliktu?  Ale to nie koniec! W rozmowie z portalem plotek.pl, Joanna Opozda jeszcze ostrzej odniosła się do całej sytuacji.  [...] Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji? Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się "aktorką" - powiedziała Joanna Opozda w rozmowie z portalem plotek.pl  Antoni Królikowski zareagował na docinki Julii Wieniawy i Joanny Opozdy! Dodał bardzo wymowny wpis Na docinki obu Pań postanowił zareagować również sam Antoni Królikowsk i. Aktor na swoim InstaStory również dodał wymowny wpis, publikując przy tym nagranie z premiery filmu "Dolina Bogów", na którym możemy...

Relacje Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Joanny Opozdy
Instagram @malgorzata_ok @antek.krolikowski
Newsy
Małgorzata Ostrowska miała dość zachowań Joanny Opozdy? "Uważała ją za wyniosłą"
Jak wyglądają stosunki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Joanny Opozdy? "Od początku nie darzyła jej sympatią" - sugeruje bliski znajomy.

O rozstaniu Joanny Opozdy oraz Antoniego Królikowskiego zrobiło się głośno niedługo po narodzinach ich syna. W mediach pojawiły się informacje, że aktorska para przechodzi kryzys, a Antek Królikowski ma już nową partnerkę. Małżonkowie jednak konsekwentnie milczą i nie komentują plotek. Media jednak nie odpuszczają i sugerują, że Małgorzata Królikowska-Ostrowska nie przepada za synową.  Od początku nie darzyła sympatią żony Antka - cytuje swoje źródło Pomponik.pl.  Co jeszcze przekazano na temat relacji mamy Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy? Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie przepada za Joanną Opozdą?  Niedawno  Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostali rodzicami małego Vincenta. A zaledwie kilka dni później w mediach pojawiły się pierwsze informacje o kryzysie w małżeństwie aktorów. Według doniesień medialnych małżonkowie mieli się rozstać jeszcze przed narodzinami dziecka. Do tej pory oboje postanowili nie komentować sprawy, choć pojawiły się informacje, że Joanna Opozda już złożyła pozew o rozwód .  W mediach zaczęły się pojawiać również doniesienia na temat relacji Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z Joanną Opozdą. Po tym, jak wybuchła afera związana z rozstaniem aktorów, mama Antoniego podkreśliła, że nie wtrąca się w związki swoich dzieci. Kilka miesięcy temu Joanna Opozda zapytana o relacje z teściową przyznała, że przez problemy zdrowotne ograniczyła kontakty ze wszystkimi nawet z rodziną.  A w związku z tym, że była dopiero kilka miesięcy po ślubie, śmiała się, że jeszcze nie wie jaką Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest teściową, bo maja krótki staż, jednak przed ślubem była pomocna.  Zupełnie inny pogląd na sprawę przedstawia Pomponik,pl, który cytuje...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik