Choć ostatnie lata w życiu Mariety Żukowskiej obfitowały w wyzwania zawodowe i rozwój aktorski, 40-letnia gwiazda nie mogła powiedzieć tego samego o swoim życiu uczuciowym. Marieta Żukowska bardzo przeżyła rozstanie ze swoim byłym partnerem, Wojciechem Kasperskim i nie ukrywała, że skupiała się głównie na wychowaniu córki, Poli. Teraz jednak wygląda na to, że dobra passa powróciła do Mariety Żukowskiej i aktorka jest znów zakochana. Zobaczcie, co powiedziała o swojej nowej miłości.

Reklama

Marieta Żukowska jest zakochana i nie ukrywa swojego szczęścia

Marieta Żukowska znana jest widzom zarówno z ról famme fatale, jak i lżejszych, bardziej komediowych wcieleń - na pewno nie można odmówić jej braku propozycji zawodowych i intensywnego rozwoju kariery. Prywatnie jednak w ostatnim czasie Marieta Żukowska skupiała się głównie na wychowaniu córki, niespełna 11-letniej Poli. W 2021 roku Marieta Żukowska i jej ówczesny partner, Wojciech Kasperski, potwierdzili rozstanie. Od tamtej pory niewiele było wiadomo na temat życia uczuciowego i miłosnego aktorki, a fani wypatrywali nowego mężczyzny u jej boku.

Teraz Marieta Żukowska rozwiała wątpliwości i przekazała radosne wieści dotyczące miłości. W rozmowie z magazynem "Viva!" wyjawiła, że w jej życiu pojawił się nowy partner, u boku którego czuje się spełniona i szczęśliwa.

- Mam obok siebie przyjaciół i cudownego partnera, którzy są niesamowicie czuli i kochani dla kobiet, potrafią docenić to, jakie jesteśmy wspaniałe, liczą się z naszym zdaniem - powiedziała Marieta Żukowska dla "Vivy!".

Instagram @marietazukowska

Zobacz także: Martyna Wojciechowska pokazała córkę. Marysia skończyła 15 lat i jest piękną nastolatką

W wywiadzie dla "Vivy!" Marieta Żukowska zaapelowała także do kobiet, by te czuły się kobieco, pewnie i atrakcyjnie.

Zobacz także

- Więc bądźmy niepokorne, silne. I bardzo kobiece - dodała Marieta Żukowska.

Aktorka zdradziła, że duże znaczenie w jej zmianie podejścia do życia był wypadek, jakiego doświadczyła podczas pracy na planie. Gwiazda "Barw szczęścia" przyznała, że cała sytuacja wyglądała naprawdę groźnie i miała ogromny wpływ na jej postrzeganie świata.

- Kilka lat temu dostałam ważną lekcję. Na planie zdjęciowym nie było ochronnej barierki, spadłam piętro niżej i uderzyłam głową o betonowe schody. Graniczny moment, w którym człowiek myśli o swojej kruchości, o tym, że wystarczy jedna chwila i nas nie ma. Może banalnie to zabrzmi, ale wtedy uczysz się doceniać najdrobniejsze przyjemności: smak wody, twarz wystawioną do słońca, uśmiech kochanej osoby - wyjawiła Marieta Żukowska "Vivie!".

Instagram @marietazukowska

Póki co, Marieta Żukowska nie zdradziła tożsamości swojego nowego ukochanego. Warto dodać, że swoje rozstanie z poprzednim partnerem, Wojciechem Kasperskim, para również ogłosiła z niemal dwuletnim opóźnieniem, Wygląda na to, że aktorka niezwykle ceni sobie prywatność. Co ciekawe, czuje się niezwykle spełniona także - a może przede wszystkim - jako mama nastoletniej Poli.

- Gdy w wieku 40 lat patrzę na tę kobietę w lustrze, przede wszystkim widzę matkę. Dzieci są najczulszymi i najsroższymi nauczycielami, jacy nam się przytrafiają - powiedziała Marieta Żukowska.

Instagram @marietazukowska

Myślicie, że już wkrótce Marieta Żukowska zdradzi tożsamość swojego nowego ukochanego? Niezależnie od tego, zakochanym życzymy dużo szczęścia!

Zobacz także: Ciężarna Sylwia Przybysz na wyjątkowym zdjęciu z mężem. Fani: "Piękna pamiątka dla dzidziusia"

Kamil Piklikiewicz/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama