mariah_carey_bella_night_podpaski
East News

Mariah Carey nagrała nową wersję teledysku do piosenki "All I want for Christmas is you"!

mariah_carey_bella_night_podpaski
East News

Chyba każdy z nas chociaż raz usłyszał piosenkę "All I want for Christmas is you"! Obok utworu "Last Christmas", to jeden z największych bożonarodzeniowych hitów! Po 25 latach od premiery świątecznego utworu, Mariah Carey postanowiła odświeżyć teledysk do tej piosenki! Jak teraz wygląda? 

Zobacz także: Najlepsze piosenki na święta Bożego Narodzenia

W tym roku obchodzimy dwa, wielkie jubileusze! 35 lat temu świat usłyszał piosenkę "Last Christmas", a 25 rocznicę powstania utworu, świętuje także Mariah Carey z hitem "All I want for Christmas is you". Obydwie kompozycje są uwielbiane przez słuchaczy na całym świecie, a przed świętami Bożego Narodzenia, stacje radiowe regularnie je odtwarzają. 

Ostatnio opublikowany został teledysk utworu "Last Christmas" w wersji 4K, a Mariah Carey ze swoim świątecznym przebojem poszła o krok dalej! Piosenkarka postanowiła totalnie odświeżyć teledysk do swojego hitu i nakręciła jego nową wersję! Klip został wyreżyserowany przez Josepha Kahna i w swoim zamyśle miał być zdecydowanie bardziej uniwersalny, niż ten sprzed 25 lat. Teraz możemy podziwiać, jak wygląda świąteczny i magiczny świat, widziany przez pryzmat dziecka! 

Jak myślicie, czy nowa wersja teledysku do "All I want for Christmas is you" przypadnie do gustu fanom tego utworu? 

To już 25 lat odkąd świat usłyszał świąteczny hit Mariah Carey!

Mariah Carey
Instagram

 

Więcej na temat Mariah Carey
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51