Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Maria Sadowska o udziale w The Voice
ONS
Newsy

Sadowska o udziale w The Voice: Każdy będzie zwycięzcą

Mamy komentarz gwiazdy

Jesienią na antenie TVP zobaczymy kolejny, trzeci już, sezon show The Voice of Poland. Producenci postanowili odświeżyć skład trenerski programu i w jury zobaczymy teraz nowe twarze - Edytę Górniak i Marię Sadowską. Przypomnijmy: Górniak i Sadowska już na planie The Voice of Poland

Wiele emocji budzi angaż nie tylko Edyty, ale i Marii, dla której będzie to debiut w tak dużym telewizyjnym formacie. Wokalistka ma na swoim koncie niebywałe doświadczenie muzyczno-sceniczne i zamierza przelać to wszystko na przyszłych uczestników. W rozmowie z AfterParty.pl Maria zdradziła, że zależy jej, aby wokaliści, którzy będą pracowali z nią w programie, wyszli z niego bogatsi o nowe doświadczenia i umiejętności:
 

Chcę być partnerem dla uczestników. Chcę, żebyśmy wspólnie stworzyli coś wartościowego, żeby każdy, kto będzie w mojej grupie był zwycięzcą - bez względu na to, jak daleko zajdzie w programie. Chciałabym, aby ludzie  którzy trafią do mojej grupy, wyszli ode mnie pełni wiary w swoje możliwości, pewności siebie, ze świadomością szerokich horyzontów muzycznych - powiedziała w rozmowie z nami.


wokalistka dodaje, że chce wprowadzić trochę alternatywnego powiewu do programu i takich też będzie szukać osób - otwartych na nowe gatunki, które również zamierza eksploatować w trakcie występu swoich podopiecznych.
 

Będę szukała ludzi, którzy poszukują, są nieco bardziej undergroundowi, alternatywni, którzy szukają nowych brzmień w muzyce. Mam nadzieję, że uda mi się wprowadzić do programu trochę inne niż pop-rockowe, bliskie mi gatunki: jazz, funk, muzykę elektroniczną dodaje w rozmowie z AfterParty.pl gwiazda.


Udział w programie nie oznacza też, że Maria wstrzymuje własną karierę muzyczną. Jak udało nam się dowiedzieć, już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera nowego singla z płyty Sadowskiej "Dzień Kobiet". Szykuję się zatem pracowita i niezwykle owocna jesień!

Będzie oglądać The Voice of Poland? Myślicie, że Maria Sadowska poradzi sobie w roli trenerki-jurorki?

Zobacz też galerię zdjęć Marii Sadowskiej na przestrzeni lat:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maria Sadowska nie je
ONS
Newsy
Dramat Sadowskiej: Nie jem. Brzuch mnie boli cały czas
Marysia ma poważny problem

Już za tydzień zobaczymy pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voice of Poland" . Produkcja wzbudza sporo emocji. Wszystko za sprawą odświeżenia składu trenerskiego. Na obrotowych fotelach zadebiutują bowiem Edyta Górniak i Maria Sadowska . Zobacz: Górniak i Sadowska już na planie The Voice of Poland Udział w show dla wielu gwiazd jest bardzo stresujący. W poprzednie edycji na kłopoty ze snem spowodowane ciągłym myśleniem o uczestnikach programu skarżyła się Patrycja Markowska ( zobacz ). Tym razem z napięciem towarzyszącym podczas castingów nie umie poradzić sobie Sadowska. Wokalistka tak przejmuje się losem wokalistów, że nie je . – Chudnę. Bo nie jem, brzuch mnie boli cały czas. Praca w „The Voice” to olbrzymi wysiłek fizyczny. Okropnie przejmuję się losem uczestników. Czuję wielką odpowiedzialność za tych wszystkich cudownych ludzi, którzy wspaniale śpiewają i są bardzo zdolni - wyznała w rozmowie z "Faktem" artystka. Dziennik informuje również, że piosenkarka od początku etapów castingowych schudła już 6 kilogramów. We wrześniu na trenerów i uczestników czekają bitwy na muzycznym ringu. Tu dopiero zaczną się nerwy i stres. Mamy nadzieję, że Maria Sadowska zacznie jeść, bo jeśli dalej nie będzie tego robiła, to zniknie nam jeszcze przed koncertami na żywo ;) Tak wygląda rodzina Marii Sadowskiej:

Maria Sadowska o show-biznesie
ONS
Newsy
Sadowska: Nie jesteśmy Ameryką. Za bycie znamym w Polsce...
Maria o trudach życia codziennego

Maria Sadowska po wielu latach działania w muzyce alternatywnej ma teraz swoje prawdziwe pięć minut dzięki udziałowi w programie "The Voice", gdzie została trenerką. Promuje też najnowszą płytę, a ostatnio wydała bardzo kontrowersyjny teledysk. Przypomnijmy: Mocne! Sadowska kompletnie NAGO śpiewa o aborcji. Będzie skandal? Sadowska udzieliła też wywiadu w najnowszym numerze magazynu "Flesz". Opowiada w nim o swojej karierze i polskim show-biznesie, któremu jej zdaniem daleko do tego amerykańskiego. Maria twierdzi, że brak u nas blichtru, wielkich pieniędzy i tak naprawdę gwiazdy, takie jak ona, żyją jak zwykli Polacy. Wybierając drogę niekomercyjną, cały czas obracam się w normalnej rzeczywistości, takiej, w której żyje zwykła polska rodzina. Jesteśmy dużo bliżej ludzi, niż się na pierwszy rzut oka wydaje. To są takie mity celebryty. Nie jesteśmy Ameryką. Za bycie znanym w Polsce najczęściej nie idzie taki standard życia jak na Zachodzie. Nie ma żadnych willi z basenami, samochodów i milionów na kontach - wyznała. W związku z wieloletnim doświadczeniem na scenie i w świecie mediów piosenkarka chce przypilnować, żeby uczestnicy, którzy wyjdą z programu spod jej ręki, nie dali się omamić chwilowej sławie. Zdaję sobie sprawę z tego, że to wszystko jest mocno przejściowe i nie ma się do czego przywiązywać. Będę pilnować moich uczestników, żeby przez ekscytację telewizją za bardzo nie odlecieli - dodaje. Cały wywiad z Marią Sadowską w najnowszym numerze magazynu "Flesz" - już w sprzedaży. Zobacz: Dramat Sadowskiej: Nie jem. Brzuch mnie boli cały czas Wypadek Marii Sadowskiej na planie "The Voice of Poland":

ONS
Newsy
Edyta Górniak i Maria Sadowska. Wiemy jak narodziła się nowa przyjaźń w show-biznesie!

Plotkowano, że Edyta Górniak i Maria Sadowska się nie lubią. Co więcej, podobno jako jurorki programu „The Voice of Poland” ze sobą rywalizują! Tymczasem okazuje się, że wokalistki bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły! Panie poznały się dwa lata temu, właśnie na planie muzycznego show i od razu nawiązały nić porozumienia! Tworzymy silny babski front. Mamy świetny flow muzyczny, doskonale nam się razem improwizuje. Jeśli dobrze dogaduję się z kimś na planie muzycznym, to przekłada się to też na relacje ludzkie – wyjaśnia „Fleszowi” Maria Sadowska. - Marysia jest życzliwa, szczera i prawdziwa. Ma ogromną wiedzę jako twórca i muzyk, a na planie jest zawodowcem – dodaje Edyta Górniak. Ale przyjaźń obu pań wykracza poza ramy zawodowe! Obiecałyśmy sobie, że będziemy sobie mówić prawdę. Po ciąży miałam sytuacje, w których trudniej było mi się odpowiednio ubrać, wtedy Edi poratowała mnie swoim własnym gorsetem, który zawsze woziła ze sobą na tzw. wszelki wypadek – wyznała Sadowska. Co ciekawe, był to ten sam gorset, który uratował figurę Edyty po narodzinach jej syna Allana! Tematem o którym Edyta i Marysia mogą rozmawiać godzinami są… właśnie dzieci! Na planie „The Voice of Poland” Górniak opiekowała się synkiem Sadowskiej i dzieliła z koleżanką macierzyńskimi doświadczeniami. Chcesz wiedzieć więcej o kulisach przyjaźni Edyty Górniak i Marii Sadowskiej? Co sobie zawdzięczają i jak się uzupełniają? Sięgnij po nowy numer magazynu „Flesz”.   Edyta Górniak z synem Allanem   Maria Sadowska pod studiem "Pytania na śniadanie"

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner