Przed gwiazdą filmu "Barbie" nowe wyzwanie, ale tym razem związane z życiem prywatnym. 34-letnia aktorka jest w ciąży i już niebawem razem z mężem Tomem Ackerleyem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Margot Robbie właśnie została przyłapana przez paparazzi i okazuje się, że ciąża jest już na półmetku.

Reklama

Margot Robbie eksponuje duży ciążowy brzuszek

Margot Robbie jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood, a ostatnio pojawiła się w filmie "Barbie", gdzie zagrała główną rolę. Prywatnie Margot Robbie i Tom Ackerley są małżeństwem od 2016 roku, a poznali się w 2013 roku na planie dramatu wojennego "Francuska suita". Para właśnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka, o czym poinformował magazyn "People", a teraz na dowód tego świat obiegły zdjęcia paparazzi, na których doskonale widać ciążowy brzuszek.

Exclusif Margot Robbie et Tom Ackerley ont fait une halte au lac de Côme le week-end dernier. L'actrice de Barbie serait enceinte de son premier enfant. Exclusif Margot Robbie and Tom Ackerley stopped off at Lake Como last weekend. The Barbie actress is said to be pregnant with her first child.
Jbm Photos/East News

Tym razem Margot Robbie i Tom Ackerley zostali sfotografowani nad jeziorem Como w ubiegły weekend. Gwiazda filmu "Barbie" najwyraźniej nie zamierza ukrywać ciążowego brzuszka i specjalnie do czarnego garnituru założyła krótki top, który podkreśla krągłości.

Margot Robbie z ciążowym brzuszkiem
Jbm Photos/East News
Reklama

Aktorka słynie nie tylko z głośnych ról, ale także ze świetnego wyczucia mody, co właśnie udowadnia. Ten ciążowy zestaw prezentuje się nad wyraz dobrze, ale nie sposób pominąć też promiennego uśmiechu Margot Robbie. Widać, że jest naprawdę szczęśliwa.

Margot Robbie z ciążowym brzuszkiem
Jbm Photos/East News
Reklama
Reklama
Reklama