Margaret o pracy w Dubaju
ONS

Margaret wróciła z wakacji w Dubaju. Nie pojechała tam tylko odpoczywać

Margaret o pracy w Dubaju
ONS

Margaret to jedna z najbardziej lubianych polskich artystek, która uwielbia eksperymentować z modą i często pojawia się na wielkich galach w oryginalnych stylizacjach. Ostatnio postanowiła jednak odpocząć od popularności i wyleciała na wakacje do Dubaju. Niestety nie obyło się bez przykrych doświadczeń. Zobacz: Margaret pokazała POPARZONE PIERSI... Tak kończą się wakacje w Dubaju

Jednak artystka nie tylko wypoczywała w Azji, ale poświęciła chwilę na wypełnienie obowiązków zawodowych. Jak się okazuje wokalistka odwiedziła swoją wytwórnię płytową, której siedziba znajduje się własnie w Dubaju. Piosenkarka planowała tam, co będzie robić w następnym roku i nad jakimi projektami będzie się skupiać. Nie ukrywa, że jest podekscytowana:

Byłam w Dubaju oraz na Sri Lance, W Dubaju odwiedziłam moją wytwórnię płytową, która tam ma swoją siedzibę. Planowaliśmy, co będziemy robić w następnym roku, jakie projekty zrealizujemy. Wiem, że będzie śmiesznie, ciekawie i kolorowo - powiedziała dla Lifestyle Newseria.

Te krótkie wakacje muszą wystarczyć na kilka miesięcy, ponieważ właśnie zaczęła prace nad drugą płytą. 

Zobacz: Po oparzeniach ani śladu. Margaret na wielkiej gali z ulubioną torebką Horodyńskiej
 
 

Margaret w odważnym kombinezonie:

Więcej na temat Margaret
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05