Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony Odchudzony Adam Kraśko na nagraniu świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony" Jula i Marek z Rolnik szuka żony 3 świętują pierwszą rocznicę razem Jula i Marek z Rolnik szuka żony 3 świętują pierwszą rocznicę razem
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
O kogo chodzi? Zobacz!
1/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

 

Wspaniałe wiadomości! Wszystko wskazuje na to, że kolejny uczestnik programu "Rolnik szuka żony" już wkrótce powie TAK swojej wybrance. Zaledwie tydzień temu miłość i wierność ślubowali sobie Małgosia i Paweł z czwartej edycji show, a teraz okazuje się, że jeszcze jeden rolnik już wkrótce będzie składał przysięgę małżeńską. Który bohater programu "Rolnik szuka żony" szykuje się do ślubu? 

Zobaczie, co w jednym z wywiadów zdradził uczestnik telewizyjnego hitu o poszukujących miłości rolnikach! Kto szykuje się do ślubu? Odpowiedź w naszej galerii! 

 

Zobacz także: Trzy dni wesela i... trzy kreacje! W której z nich Małgosia z "Rolnik szuka żony" wyglądała najlepiej? GŁOSUJ

2/4
Odchudzony Adam Kraśko na nagraniu świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"
Facebook

Wielką tajemnicę zdradził Adam Kraśko! Uczestnik pierwszej edycji programu "Rolnik szuka żony" w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że jego kolega z trzeciej serii hitu szykuje się do ślubu! 

(... ) mam wrażenie, że mój dobry kumpel – Marek Walczak z II edycji niedługo założy obrączkę swojej Julce- przyznał Adam Kraśko.

 

Zobacz także: Tak wyglądał ślub Mikołaja z "Rolnik szuka żony"! Mamy DUŻO ZDJĘĆ!

 

3/4
Jula i Marek z Rolnik szuka żony 3 świętują pierwszą rocznicę razem
Facebook

Marek z trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" nie odnalazł swojej drugiej połówki w programie, ale już po zakończeniu show poznał Julię, która skradła jego serce. Para tworzy związek już blisko dwa lata. Sam rolnik  w 2017 roku w jednym z wywiadów wspominał, że marzy o ślubie z młodszą o 15 lat partnerką. 

(...) myślimy o ślubie. Mam też sporo sił, by po raz kolejny zostać tatą, bo wiem, ile to znaczy dla kobiety. A Julia jest cudowną dziewczyną i chcę, by była szczęśliwa- mówił w rozmowie z "Rewią". 

4/4
Jula i Marek z Rolnik szuka żony 3 świętują pierwszą rocznicę razem
Facebook

Kto wie, być może zakochani zdecydują się na ślub jeszcze w tym roku? 

My już gratulujemy i życzymy im szczęścia! 

Więcej na temat Rolnik szuka żony